„Google“ Vilniuje pradeda įgyvendinti projektą „Google Maps Street View“

Publikuota: 2012 m. birželio 29 d. penktadienis

Bendrovė „Google“ pradeda įgyvendinti savo „Google Maps Street View“ projektą Vilniuje. Vilniaus meras Artūras Zuokas su „Google“ atstovais aptarė sostinės vietų, kuriuose būtina apsilankyti „Google“ automobiliams, žemėlapį.

„Pasiūlėme įdomių Vilniaus vietų maršrutą, kad į projektą patektų kuo daugiau gražiausių miesto objektų. „Google“ automobiliai užfiksuos Senamiestį, taip pat fotografuos Žvėryne, Užupyje, dešiniajame Neries krante įsikūrusiame Naujajame miesto centre. Sutarėme, kad būtų fotografuojamos ir istorinės Rasų kapinės, tokie objektai retai patenka į „Street View“ projektą“, - sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Vilniaus savivaldybė taip pat aptarė galimybes, kad „Google“ artimiausiu mrtu į Vilnių atvyktų su specialiu aplinką fotografuojančiu „Google Trike“ triračiu. Jis fotografuos vietas, kurios nebus pasiekiamos automobiliu.

„Google Maps Street View“ projektas vykdomas nuo 2007 metų ir šiuo metu apima daugiau kaip 40 šalių ir regionų. Gegužę prie projekto prisijungė Latvija ir Estija.

 

 

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »