„Google“ supranta, kad išpopuliarinti dėvimą elektroniką bus labai sunku

Publikuota: 2014 m. spalio 11 d. šeštadienis

„Google X“ padalinio vadovas Astro Teller viename iš profilinių renginių prisipažino, kad išpopuliarinti dėvimą elektroniką gali būti labai nelengva, kadangi žmones reikės įtikinti, jog naujieji produktai jiems duos tai, ko jie dabar neturi.

Interneto giganto padalinys „Google X“ atsakingas už perspektyvias technologijas ir produktus. Šiam padaliniui reikėtų dėkoti už papildytos realybės akinius „Google Glass“, taip pat bepiločius „Google“ automobilius ir eilę kitų projektų.

Astro Teller teigė ne kartą įsitikinęs, kad žmones gana sunku priversti ką nors dėvėti nuolatos. Iš kitos pusės, dėvimos elektronikos produktų kūrimo metu reikia aiškiai įsivaizduoti, kam jie gali būti naudojami. Pavyzdžiui, „išmanieji akiniai“ gali būti patogiai naudojami, kai įdiegtas valdymas balsu, tačiau darbui su tekstiniais dokumentais jie beveik netinkami.

„Google“ ne kartą demonstravo norą iš vartotojų ir partnerių gauti kuo daugiau atsiliepimų apie savo naujus produktus. Dėl šios priežasties ketinama sukurti efektyvią sistemą atsiliepimų apdorojimui. Netgi ilgalaikiai naujų technologijų bandymai atliekami „maksimaliai viešai“, kad produktai nuolat tobulėtų, o kartu būtų sukurta atitinkama teisinė bazė.

Pavyzdžiui, automobiliai su autopiloto funkcija privalės įveikti daugybę teisinių barjerų, kol keliuose pasirodys serijiniai modeliai. Apskritai, norint padaryti pasauliui ką nors gera, reikia iš žmonių gauti atsiliepimų apie produktą, įsitikinęs Astro Teller.

Šaltinis: faceit.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »