„Google“ supranta, kad išpopuliarinti dėvimą elektroniką bus labai sunku

Publikuota: 2014 m. spalio 11 d. šeštadienis

„Google X“ padalinio vadovas Astro Teller viename iš profilinių renginių prisipažino, kad išpopuliarinti dėvimą elektroniką gali būti labai nelengva, kadangi žmones reikės įtikinti, jog naujieji produktai jiems duos tai, ko jie dabar neturi.

Interneto giganto padalinys „Google X“ atsakingas už perspektyvias technologijas ir produktus. Šiam padaliniui reikėtų dėkoti už papildytos realybės akinius „Google Glass“, taip pat bepiločius „Google“ automobilius ir eilę kitų projektų.

Astro Teller teigė ne kartą įsitikinęs, kad žmones gana sunku priversti ką nors dėvėti nuolatos. Iš kitos pusės, dėvimos elektronikos produktų kūrimo metu reikia aiškiai įsivaizduoti, kam jie gali būti naudojami. Pavyzdžiui, „išmanieji akiniai“ gali būti patogiai naudojami, kai įdiegtas valdymas balsu, tačiau darbui su tekstiniais dokumentais jie beveik netinkami.

„Google“ ne kartą demonstravo norą iš vartotojų ir partnerių gauti kuo daugiau atsiliepimų apie savo naujus produktus. Dėl šios priežasties ketinama sukurti efektyvią sistemą atsiliepimų apdorojimui. Netgi ilgalaikiai naujų technologijų bandymai atliekami „maksimaliai viešai“, kad produktai nuolat tobulėtų, o kartu būtų sukurta atitinkama teisinė bazė.

Pavyzdžiui, automobiliai su autopiloto funkcija privalės įveikti daugybę teisinių barjerų, kol keliuose pasirodys serijiniai modeliai. Apskritai, norint padaryti pasauliui ką nors gera, reikia iš žmonių gauti atsiliepimų apie produktą, įsitikinęs Astro Teller.

Šaltinis: faceit.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kas ketvirtas Lietuvos verslininkas pirmiausia laukia pokyčių švietimo sistemoje

Nuo realių darbo rinkos poreikių atitrūkusi Lietuvos švietimo sistema tampa kliūtimi kuriant geresnį gyvenimą Lietuvoje. Tuo įsitikinęs kas ketvirtas šalies verslininkas, įžvelgiantis švietimo sistemos reformų būtinybę. skaityti »

Kaip pasikeitusi darbo rinka diktuoja technologijų madas?

Prognozuojama, kad iki 2020–ųjų 40 proc. pasaulio gyventojų dirbs patys sau – vyraus laisvai samdomo darbo rinka. skaityti »

Kam reikalinga 360 laipsnių vaizdo kamera?

Dažniausiai apie 360 laipsnių vaizdo kamerą pagalvoja atostogas planuojantys žmonės, mėgstantys fiksuoti akimirkas kalnuose, ekskursijose po miestą ir t.t. skaityti »

Keturi būdai, kaip apsaugoti išmaniuosius vasaros karščių metu

Temperatūrai lauke stipriai šovus į viršų, lietuviai turėtų saugotis ne tik patys, bet ir pagalvoti apie savo išmaniuosius įrenginius. skaityti »

Kur Lietuvoje rastume daugiausiai televizoriaus pultelių?

Kas svarbiausia, renkantis naują televizorių, kokie dalykai, susiję su šiais prietaisais, labiausiai erzina skirtingų miestų gyventojus ir kuriame šalies krašte galima rasti daugiausiai televizoriaus pultelių? skaityti »

ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas vartotojams suteiks daugiau teisių, įmonėms – pareigų

Dėl technologinių pasiekimų pasaulyje sukurtų, apdorotų ir dalijamų duomenų kiekis pastaraisiais metais pasiekė nenumatytas proporcijas. skaityti »

Robotizacija kurs naujas darbo vietas

Pramonė neišvengiamai turi pereiti prie robotizacijos tam, kad būtų didinamas darbų efektyvumas, atliekamų užduočių tikslumas ir užtikrinamas saugumas. Taip tikina ekspertai ir priduria, kad robotų kuriama ekonominė nauda – akivaizdi. skaityti »

Svarbiausios televizorių savybės žaidimų mėgėjams

Pastaraisiais metais žaidimų rinkai skirtos konsolės smarkiai patobulėjo – naujausi įrenginiai palaiko ir 4K grafiką, ir aukštą dinaminį diapazoną. skaityti »

„Microsoft“ technologija leis valdyti išmanųjį be rankų

„Microsoft Research“ sukūrė technologiją „GlassHands“, kuri leidžia valdyti mobilųjį įrenginį rankų judesiais ore ar ant bet kokio norimo paviršiaus. skaityti »

Nuo šiol kompiuteriui krauti nebereikės laidų

Belaidis krovimas tampa viena naujausių technologijų, kurias siūlo mobiliųjų telefonų ir planšečių gamintojai. skaityti »