„IFA 2012“ parodoje – naujas LG išmanusis telefonas „Optimus G“

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 29 d. trečiadienis

Šią savaitę Berlyne prasidėsiančioje parodoje „IFA 2012" bus galima išvysti naują „LG Electronics" (LG) išmanųjį telefoną „Optimus G". Tai pirmasis LTE (4G) ryšio telefonas su „Qualcomm" keturių branduolių procesoriumi „Snapdragon S4 Pro" (APQ8064) ir naujos kartos grafiniu procesoriumi „Adreno 320".

„Kurdama naująjį telefoną LG dirbo kartu su „Qualcomm" bei „LG Chem", „LG Display" ir „LG Innotek". Bendras darbas leido sujungti šiandien pažangiausias rinkoje technologijas ir sukurti telefoną, kuris spartumu išsiskirs iš kitų", – sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company" prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Bene didžiausias „LG Optimus G" išskirtinumas – spartus veikimas, kurį suteikia keturių branduolių procesorius „Snapdragon S4 Pro". Jis veikia 1,5 GHz taktiniu dažniu, turi branduolių valdymo procesą, vadinamą „Asynchronous Symmetric Multiprocessing" (aSMP). Pastarasis reguliuoja kiekvieno iš keturių branduolių galią ir užtikrina maksimalų telefono efektyvumą ir ilgesnį baterijos gyvavimo laiką. Grafinis procesorius „Adreno 230" yra daugiau nei tris kartus greitesnis už pirmtaką „Adreno 225" – tai suteikia spartumo žaidimams, nes greičiau kadruoja vaizdus, turi greitą ir tikslų atsako laiką, sklandžiai atkuria aukštos HD raiškos vaizdus.

Telefono kūrimo procese dalyvavusi „LG Display" sukūrė 4,7 colių įstrižainės WXGA True IPS+ ekraną su 1280x768 taškų (320 ppi) raiška, Stripe RGB IPS matrica ir 15:9 formatu. „Optimus G" yra pirmasis telefonas su „LG Innotek" ir „LG Display" sukurta technologija „G2 Touch Hybrid", kuri pašalina tarpą tarp stiklo ir liesti jautraus ekrano. Taip sukuriamas plonesnis jutiklinis ekranas, kuris užtikrina aiškų matomumą net ir apšviestoje aplinkoje, yra atsparus smūgiams ar kitiems išoriniams pažeidimams.

„LG Chem" sukūrė telefonui ilgiau veikiančią 2100 mAh talpos bateriją, kurios įkrovimo ciklų skaičius siekia 800 kartų. Tai net 80 proc. ilgesnis baterijos gyvenimo laikas, lyginant su tradiciniu 500 kartų įkrovimų ciklu.

„LG Optimus G" turi visas modernias išmaniojo telefono funkcijas:

- „Live Zooming" leidžia priartinti ir nutolinti vaizdą peržiūros metu;

- „Dual Screen Dual Play" leidžia tiek atvaizduoti telefono ekraną televizoriuje, tiek ir rodyti skirtingus vaizdus kiekviename iš ekranų. Pvz. televizoriaus ekrane galima peržiūrėti pristatymą iš telefono, o tuo pačiu metu telefono ekrane žymėtis pastabas;

- „QuikMemo" funkcija leidžia rašyti, piešti, žymėtis pastabas tiesiai telefono ekrane, akimirksniu pasidalinti „kūriniu" ar išsaugoti jį kaip paveikslėlį;

- „Time Catch Shot" leidžia pažymėti ir išsaugoti geriausius kadrus iš tų, kurie užfiksuojami vos prieš mygtuko paspaudimą;

- „Cheese Shutter" leidžia fotografuoti reaguojant į balso komandą.

Kuriant „LG Optimus G" pasirūpinta ir išskirtine išvaizda. Telefonas turi ploną korpusą, kurio galinė dalis padengta poliarizuoto stiklo raštu. „G2 Touch Hybrid" ekranas sumažina telefono storį, todėl jis patogus laikyti rankoje. Blizgus priekinis korpusas vizualiai susilieja su ekrane ir sukuria vientiso bloko išvaizdą.

„LG Optimus G" rugsėjį bus pristatytas Pietų Korėjoje, vėliau – pasaulinėje rinkoje.

Telefono techninės charakteristikos:

- mikroschemų rinkinys: Qualcomm Snapdragon S4 Pro, 1,5 GHz keturių branduolių procesorius, Adreno 320 grafinis procesorius, 4G LTE ryšys;

- operacinė sistema: „Android 4.0 Ice Cream Sandwich";

- tinklai: 2G / 3G / 4G LTE;

- ekranas: 4,7 colių WXGA True HD IPS+ (1280x768 taškai)/ 15:9 ekrano santykis;

- atmintis: 32 GB;

- RAM: 2 GB DDR;

- kamera: 13 MP galinė/ 1,3 MP priekinė;

- baterija: 2100 mAh;

- dydis: 131,9 x 68,9 x 8,45 mm;

- svoris: 145 g;

- kiti duomenys: Bluetooth 4.0, Wi-Fim USB 2.0 HS, A-GPS, MHL, DLNA, NFC.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »