„Internet Explorer“ blokuos savaime atsidarančius tinklapius

Publikuota: 2003 m. lapkričio 14 d. penktadienis
Greitu metu interneto naršyklė „Internet Explorer 6“ galės blokuoti savaime atsidarančius langus. Apie tai CNET News.com informavo „Microsoft“ atstovas Darinas Linmanas (Darin Linnman). Jis oficialiai patvirtino, kad antrąjame interneto naršyklės atnaujinimo pakete bus įdiegtos tokios funkcijos. Tačiau Linmanas teigė, kad galutinį šio klausimo sprendimą gali lemti bandytojų ir vartotojų reakcija.

Šiuo metu „išplaukiančių“ langų blokavimo funkciją turi daugelis alternatyvių interneto naršyklių – „Mozilla“, „Mozilla Firebird“, „Opera“. Patogiausiai ši funkcija realizuota „Opera 7.0“ ir naujesnėse šios naršyklės versijose, kur galima nusistatyti, kad atidarinėtų tik tuos langus, kuriuos vartotojas pageidauja atsidaryti. Visi nenorimi langai su reklama ir informaciniais pranešimais yra blokuojami, o norima informacija lieka prieinama vartotojui.

Tačiau įdiegti tokią funkciją „Internet Explorer“ naršyklėje nėra taip paprasta. Šia naršykle naudojasi apie 95% interneto vartotojų ir „išplaukiančių“ langų blokavimas padarys nuostolių ne tik tuo piktnaudžiaujantiems tinklapiams, bet ir reklamos bendrovėms. Kol kas vartotojams, norintiems blokuoti nenorimus langus, reikia įsidiegti specialius „Internet Explorer“ priedus.

Reiktų pažymėti, kad „Microsoft“ žada savo naršyklėje atlikti ir keletą kitokių pakeitimų. Jie susiję su bendrovės „Eolas“ ieškiniu dėl į tinklapius įdiegtos aktyvaus turinio informacijos (pvz.: „Flash“ formato atvaizdai). Kad nebūtų pažeisti „Eolas“ patentai, „Microsoft“ pakeis savo naršyklę taip, kad prieš demonstruojant aktyvų tinklapio turinį, atsidarys dialogo langai.
Šaltinis: www.compulenta.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (27)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »