Išleista naršyklė „Netscape Communicator 7.2“

Publikuota: 2004 m. rugpjūčio 20 d. penktadienis
Iљleista narљyklė „Netscape Communicator 7.2“

„America Online Inc.“ (AOL) tęsėjo savo pažadus ir po ilgokos pertraukos išleido naują nemokamos naršyklės „Netscape“ versiją – „Netscape Communicator 7.2“.

Šiuolaikinių naršyklių „senelė“ „Netscape“ nebuvo atnaujinta nuo pernai metų liepos. Tada AOL netgi paskelbė nutraukianti šio produkto kūrimą ir dalis prie jos dirbusių programuotojų buvo atleisti. Tačiau, kaip matyti, „Netscape“ tęsia savo egzistavimą.

„Netscape Communicator 7.2“ sukurta naujausio atviro kodo variklio "Mozilla" pagrindu, joje yra pakankamai daug naujovių. Dabar naršyklė blokuos iššokančius interneto tinklalapių reklaminius langus (pop-up banners), turės integruotą slaptažodžių vadybininką (password manager), „Macromedia Flash 7“ grotuvą, interneto paieškos, automatinio formų užpildymo ir kt. galimybes, papildomas saugumo priemones. Patobulinti iš esmės visi jau egzistuojantys naršyklės moduliai, pagreitinta tinklapių įkrova.

Nemokamą „Netscape Communicator 7.2“ galima parsisiųsti iš „Netscape“ svetainės, failo dydis – 25 megabaitai.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (27)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »