Kinijos el. parduotuvė „Taobao“ jau priima „iPhone 5“ užsakymus

Publikuota: 2012 m. liepos 19 d. ketvirtadienis

Nors naujos „iPhone“ versijos pristatymas dar neįvyko, didžiausia Kinijos el. parduotuvė „Taobao“ jau priima išankstinius šio įrenginio užsakymus. Beje, pirkėjams pateikiama ne tik naujojo išmaniojo telefono techninė charakteristika, bet ir jo nuotraukos.

Planuojama, kad naujasis ilgai lauktas išmanusis telefonas pasirodys 2012 metų rugpjūtį–spalį, tačiau kompanija „Apple“, kaip visada, itin saugo informaciją apie „iPhone 5“ pristatymo datą. Sklinda gandai, kad naujoji telefono versija turėtų turėti didesnį ekraną. Taip pat spėjama, jog bus gerokai patobulinta „Apple“ garso valdymo technologija „Siri“.

Užsisakant „iPhone 5“, „Taobao.com“ pardavėjai kartais reikalauja apie 160 JAV dol. avanso. Vienas naudotojų, vardu Dahai99888, netgi sutiko iš anksto sumokėti visą telefono kainą – apie 1 100 dol.

„Taobao“ pardavėjų teigimu, „iPhone“ planuojama pirkti Honkonge arba JAV, o vėliau atvežti į Kiniją. Tiesa, kada naujovės pateks į savininkų rankas, nepatikslinama.

Nepaisant to, kad „Apple“ nepateikia jokios informacijos apie naujojo prietaiso techninę pusę, pristatymo datą ir kainą, dauguma pirkėjų jau šiandien pasiryžę jį įsigyti.

„Paklausa milžiniška. Visai neseniai vienas potencialių pirkėjų užsisakė iškart du įrenginius. Iš viso jau turime apie 2 tūkst. užsakymų“, – sakė vienas iš interneto parduotuvės pardavėjų.  

Šaltinis: reuters.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (158)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (2)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »