Kompiuteriai nevisiems

Publikuota: 2003 m. gruodžio 1 d. pirmadienis
Kompiuteriai jau seniai tapo masinio naudojimo produktais. Vidutinis kompiuteris kainuoja nebrangiai, tačiau atsiranda žmonių pasirengusių mokėti dešimteriopai daugiau už ypatingus modelius. Pastebima panaši situacija kaip ir su automobiliais: „Lamborghini“ ar „Porshe“ miestų gatvėmis važinėja ne greičiau nei kiti automobiliai, taip pat turi keturis ratus, tačiau jie puikiai charakterizuoja savo šeimininkus kaip turtingus, jėgos, prabangos ir įspūdingų formų mėgėjus.

Todėl ir stambiausi kompiuterių gamintojai, kompanijos „Dell“, „Gateway“ ir „HP“, pagaminanančios milijonus kompiuterių, išleidžia specialius brangius modelius su geriausia technine įranga. Yra ir kompanijų, kurios specializuojasi vien tik tokių komopiuterių kūrime ir gamyboje. Kad ir kaip keista, jų gaminamos produkcijos paklausa netgi didesnė už pasiūlą — pirkėjams, kurie nori turėti viską geriausią, ką gali pasiūlyti kompiuterių industrija, užsakymų tenka laukti mėnesį ar daugiau.

Pavyzdžiui, kompanijos „Voodoo“ kompiuteris „Fury F1“ turintis procesorių „AMD Athlon 64 FX-51“, „NVidia GeForce 5950 Ultra“ vaizdo plokštę, aušinimo sistemą skysčiu bei daugelį kitų privalumų kainuoja 5800 JAV dolerių. O štai tikriems Amerikos patriotams kompanija „Falcon Northwest“ siūlo kompiuterį su „AMD Athlon 64 FX-51“ procesoriumi ir visomis kitomis pačiomis naujausiomis ir geriausiomis technologijomis, bet pagrindinis šio kompiuterio „arkliukas“ — jo korpusas. Vien tik jo kaina siekia 700 dolerių. Tokie pinigai mokami už tai, kad kompiuterio korpusas rankomis nudažytas Amrikos vėliavos spalvomis, jame galima įžiūrėti netgi audinio siūlių imitacijas ir kitas realistiškai atrodančios medžiagos detales.
Šaltinis: rol.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuviai bandys kurti dirbtinį intelektą

Balandį į „AI Camp“ hakatoną Vilniuje susiburs inovatyviausių technologijų kūrėjai, duomenų analitikai, programuotojai, mokslininkai ir inžinieriai. skaityti »

Merginų susidomėjimas technologijomis susilpnėja paauglystės metu

Merginų trūkumas IT rinkoje – problema ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Kaip rodo technologijų bendrovės „Microsoft“ atliktas tyrimas, dauguma merginų susidomi technologijomis nuo 11,5 metų, o sulaukus 15 metų ši sritis joms ima darytis ne tokia įdomi. skaityti »

Kad piniginė neplonėtų: programėlės, padėsiančios sutaupyti

Išmaniosios programėlės gali pagelbėti atidžiau stebėti situaciją parduotuvėse bei savo piniginėje. skaityti »

Dešimtadalis Lietuvos gyventojų rizikuoja gaisru įkraudami telefoną

Nors šiuolaikinės technologijos užtikrina maksimalų ličio jonų baterijų saugumą, tačiau ilgai ar nesaugiai įkraunamos jos gali įkaisti, o maždaug kas dešimtas lietuvis linkęs savo mobilųjį telefoną laikyti ant minkštų baldų ar net lovos, kai prietaisas įjungiamas į elektros tinklą. skaityti »

Žaidimų entuziastų laukia neramus kovas

Užkietėjusiems žaidėjams šių metų kovas – metas, kai teks patuštinti savo kišenes, mat pirmąją pavasario savaitę numatomos net kelių žaidimų premjeros. skaityti »

„Samsung“ pristatė savo naująją planšetę „Galaxy Tab S3“

Barselonoje vykstančioje tarptautinėje mobiliųjų technologijų parodoje „Mobile World Congress”, bendrovė „Samsung” pristatė savo naująją planšetę „Samsung Galaxy Tab S3”. skaityti »

Lietuviai nori vis brangesnių kompiuterių, o planšetes išmaino į didesnius telefonus

2016 m. sumažėjo parduodamų kompiuterių, tačiau jų įsigijimui pirkėjai nusprendžia išleisti vis didesnes vidutines pinigų sumas. skaityti »

Kinijos fabrikas 90 proc. darbuotojų pakeitė robotais

Pakeitus darbuotojus robotais Kinijos bendrovės „Changying Precision Technology“ produktyvumas išaugo 250 proc., o broko atvejų sumažėjo 80 proc. skaityti »

„Apple“ investuoja į biometrijos technologijas

„Apple“ paskelbė įsigijusi Izraelio pradedančiąją įmonę „RealFace“, kurios specializacija – veidų atpažinimo technologijų kūrimas. skaityti »

Žiemos olimpinėse žaidynėse dirbs robotai vertėjai

Kitose žiemos olimpinėse žaidynėse, kurių pradžia numatyta 2018 m. vasario 25 d., pirmą kartą dirbs robotai vertėjai. skaityti »