Kovo 10-ąją startuoja „CeBIT“

Publikuota: 2005 m. kovo 10 d. ketvirtadienis
Kviečiame apsilankyti „Penkių kontinentų“ grupės stende Nr. E44 017 salėje. Virtualiai >>> Šiandien, t.y. kovo 10–ąją, prasideda visų informacinių technologijų specialistų bei mylėtojų visus metus laukta šventė - mat Vokietijoje, Hanoveryje, prasideda didžiausia pasaulyje (ITT) pramonės paroda „CeBIT 2005“, ir ji tęsis kone visą savaitę.

Tai didžiausia tokio tipo paroda visame pasaulyje, kuri į beveik milijono kvadratinių metrų plotą kasmet sutraukia šimtus tūkstančių lankytojų bei daugybę tūkstančių kompanijų iš visų pasaulio kompanijų, iš visų „penkių kontinentų“. O kaip ir tradiciškai, jau devintus metus iš eilės šioje grandiozinėje parodoje dalyvauja ir „Penkių kontinentų“ įmonių grupė.

Jau tradiciškai „CeBIT“ parodoje „Penkiems kontinentams“ atstovauja antrinė įmonė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), kuri tik prieš maždaug pusantro mėnesio grįžo iš kitos parodos – didžiausios pasaulyje bankinių technologijų ir mažmeninės prekybos įrangos parodos „Wincor World 2005“. Šią parodą kasmet rengia ilgametis BS/2 partneris – didžiausia Vokietijos, antra Europos bei trečia pasaulio bankinių technologijų rinkos kompanija „Wincor Nixdorf“.

Nors įmonei atstovauja itin sėkmingai veikianti bankinių technologijų rinkos kompanija, tačiau pristatomų paslaugų spektras yra itin platus ir didžiulis. Šios parodos metu BS/2 pristato ne tik svarbiausius, naujausius, moderniausius ir geriausius savo bankinius sprendimus, bet ir daugybę kitų visos „Penkių kontinentų“ įmonių grupės paslaugų – IP telefoniją, turinio bei verslo valdymo sistemas, įvairius el. visuomenės projektus, TV Studiją ir kt. Daugiau apie parodos metu pristatomas paslaugas bei sprendimus gali sužinoti čia>>>.

Kaip ir kasmet, „CeBIT“ parodą organizuoja didžiausia Vokietijos bei viena iš didžiausių pasaulio prekybos mugių bei parodų organizatorių „Deutsche Messe AG“.

Taigi, jei šiuo metu esate Vokietijoje arba ketinate į ją vykti, būtinai užsukite ir į Hanoverį, kur dar šešias dienas vyks didžiausia ITT paroda „CeBIT 2005“. Bilietus į parodą galite įsigyti oficialioje parodos interneto svetainėje http://www.cebit.de.

Jei visgi išvysti parodos „gyvai“ jums nepavyks, tuomet sekite visas Online.5ci.lt internetinio žurnalo bei naujienų portalo News.lt naujienas. Čia operatyviai sužinosite visas svarbiausias bei didžiausias naujienas iš „CeBIT“ parodos.

Šiuose portaluose galėsite peržiūrėti ir įdomiausius bei svarbiausius vaizdo momentus iš parodos, kadangi renginį filmuoja ir „Penkių kontinentų“ skaitmeninė TV Studija.

Beje, BS/2 kompanija įsikūrusi bankiniam ir finansiniam sektoriui skirtoje 17 salėje. Stendo Nr. E44.

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Телевидение будущего угадает ваши желания

Первые эксперименты с использованием электронных лучей для передачи и приема изображения проводились еще в начале 1920-х годов. За 100 лет формат телевидения изменился до неузнаваемости. skaityti »

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (27)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »