LG pristato naują telefonų dizainą „L–Style“

Publikuota: 2012 m. vasario 23 d. ketvirtadienis

Siekdama stiprinti pozicijas išmaniųjų telefonų rinkoje, „LG Electronics“ (LG) pristato naują dizaino liniją „L–Style“. Pirmuosius šio dizaino telefonų modelius galima išvysti kongrese „Mobile World Congerss 2012“.

„Dizainas yra vienas iš esminių, o kartais ir pats svarbiausias faktorius, lemiantis mobiliojo telefono pasirinkimą. Kurdami išmaniuosius telefonus, neretai daugiau dėmesio skirdavome technologijoms, kuriuos dabar tapo savaime suprantamu privalumu. „L–Style“ dizaino linija leis sugrįžti prie ištakų – kurti geriausiai vartotojo gyvenimo būdą atitinkančius įrenginius“, – sakė Dr. Jong–seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

„L–Style“ dizaino tikslas – išskirti LG telefonus iš kitų rinkoje siūlomų modelių, dauguma kurių yra panašūs. Naujojo dizaino strategijos kūrėjus įkvėpė praeityje sėkmingi modeliai – „Black Label“ serijos telefonai „Chocolate“ ir „Shine“. „L–Style“ dizaino filosofija susideda iš penkių estetinių elementų: delnui patogi telefono forma („Modern Square Style“), plonas korpusas (Floating Mass Technology“), intuityvus telefono mygtukų išdėstymas (Seamless Layout), metalinės korpuso detalės („Harmonized Design Contrast“) ir plonos, glotnios korpuso linijos (Sensuous Slim Shape).

„Mobile World Congerss 2012“ pristatyti trys nauji „L–Style“ dizaino telefonai. Pirmasis jų – „LG Optimus L3“ su 3,2 colių įstrižainės ekranu Europoje prekyboje pasirodys kovo mėnesį. Dar du telefonai – „LG Optimus L5“ su 4 colių ir „LG Optimus L7“ su 4,7 colių ekranu – pasirodys pirmąjį šių metų pusmetį. Abu telefonai turės operacinę sistemą „Android 4.0 Ice Cream Sandwich“.



Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą?

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »

Sukurtas atminties lustas padės greičiau apdoroti informaciją

Kalifornijos technologijos instituto tyrėjai sukūrė lustą, padėsiantį greičiau apdoroti informaciją mažesniuose įrenginiuose. skaityti »

„Samsung“ pristatė itin greitą ir patikimą nešiojamą diską „SSD T5“

Įrenginys turi naujausią 64 sluoksnių „V-NAND“ technologiją, todėl pasižymi vienu didžiausių rinkoje įrašymo greičiu, duomenų užšifravimu bei yra kompaktiško, bet patvaraus dizaino. skaityti »

Pirmasis telefonas vaikui: į ką atkreipti dėmesį perkant?

Rugsėjis tėveliams ir jų atžaloms, pradedančioms eiti į mokyklą, atneša nemažai iššūkių. Kai kuriems jų tenka pasirūpinti ne tik būtinais mokykliniais reikmenimis, tačiau ir tokiais pirkiniais kaip išmanusis telefonas. skaityti »

„IFA 2017“ parodoje – „Samsung“ produktai, keičiantys žmogaus kasdienybę

Šiuo metu Berlyne vykstančioje technologijų parodoje „IFA 2017“ „Samsung“ pristatė produktus, kurie, anot kompanijos atstovų, netolimoje ateityje pakeis mūsų kasdienybę. skaityti »

„Fitbit“ pristatė išmanųjų laikrodį „Ionic“

Fizinio aktyvumo apyrankių ir laikrodžių gamintoja „Fitbit“ šią savaitę pristatė ilgai lauktą produktą – išmanųjį laikrodį sportuojantiems „Fitbit Ionic“. skaityti »

Kaip išsirinkti planšetinį kompiuterį mokiniui?

Labai didelis planšetinių kompiuterių mobilumas suderintas su aukšto lygio funkcionalumu ir mažesnėmis nei nešiojamų kompiuterių kainomis lemia, kad ruošiantis mokyklai tikrai verta pagalvoti būtent apie šio įrenginio įsigijimą. skaityti »