Lietuvoje pradedanti veikti „Google Play Music“ platforma siūlo daugiau nei vien muzikos srauto prenumeratą

Publikuota: 2014 m. lapkričio 4 d. antradienis

Lietuvos naudotojai jau gali naudotis „Google Play Music“ platforma, kuri suteikia prieigą prie milijonų dainų internete ir siūlo vertingų papildomų galimybių. „Google Play Music“ – tai trys viename: muzikos parduotuvė, failų talpykla ir neribota mėnesinė muzikos srauto prenumerata.

„Labai džiaugiamės galėdami nuolat plėsti „Google“ paslaugų spektrą, prieinamą Lietuvos naudotojams. Šių metų pradžioje iš „Google Play“ parduotuvės Baltijos šalių gyventojai galėjo siųstis tik mobiliąsias programėles, birželį pristatėme galimybę ten įsigyti filmų, rugsėjį – knygų, o šiandien – ir muzikos“, – sako kompanijos „Google“ rinkodaros vadovas Baltijos šalims Regimantas Urbanas.

Lietuvos vartotojams, kurie „Google Play Music“ prenumeratoriais taps iki ateinančių metų sausio 7 d., ši paslauga kainuos 4,99 euro (17,21 lito) per mėnesį. Tiems, kurie šia paslauga pradės naudotis vėliau, mėnesinis mokestis sieks 6,99 euro (24,46 lito). „Google Play Music“ taip pat galima 30 dienų išbandyti nemokamai. „Google Play Music“, kaip ir kitos „Google Play“ paslaugos, prieinamos tiek per „Android“, tiek per iOS išmaniųjų prietaisų operacines sistemas.

„Google Play Music“ prenumeratoriai gaus neribotą prieigą prie daugiau kaip 25 mln. dainų, kurių klausymosi netrikdys reklamos, taip pat galimybę įsigyti dainas ar muzikos albumus bei visą savo muzikos kolekciją – iki 20 tūkst. dainų – nemokamai laikyti „debesyje“. „Google Play Music“ taip pats suteikia galimybę milijonų dainų klausytis per interaktyvias radijo stotis arba leistis į muzikinius nuotykius paspaudus mygtuką „I'm feeling lucky radio“ – tuomet vartotojams pasiūlomas grojaraštis, atsižvelgiant į tai, kokią muziką jie laiko „debesyje“ ir tai, ko klausėsi pastaruoju metu.

„Google Play Music“ nuo pat pradžių buvo kuriamas sutelkiant dėmesį ne į įrenginį, kuriuo naudojasi vartotojas, bet į „debesis“, o tai turinio valdymą daro kur kas paprastesnį. Jei įsigyjate dainą internete ji iškart tampa prieinama per visus jūsų įrenginius. Ir atvirkščiai – kuriame nors konkrečiame įrenginyje esanti muzika per „debesis“ gali būti prieinama bet kur ir naudojantis bet kokiu prietaisu.

„Google Play Music“ nuo 2013-ųjų yra sparčiausiai auganti muzikos transliacijų platforma pasaulyje. Nuo praėjusių metų „Google“ muzikos siuntimo paslaugos pelnas išaugo daugiau kaip 50 proc. iki daugiau kaip 1 mlrd. JAV dolerių. „Google Play Music“ pasaulio melomanams buvo pristatyta praėjusių metų birželį. Šiandien ši platforma pradėjo veikti ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Kroatijoje. Bulgarijoje, Slovėnijoje ir Rumunijoje. „Google Play Music“ platforma nuo dabar gali naudotis 50-ies šalių muzikos mylėtojai.

Nors muzikos srauto prenumerata šiuo metu yra sparčiausiai populiarėjantis būdas mėgautis muzika, „Google“ vartotojams taip pat suteikia galimybe įrašus įsigyti, nes daugelis žmonių nori kaupti nuosavą kolekciją. „Google Play Music“ suderina abu šiuos variantus, kartu pasiūlydama milžinišką talpyklą visiems įrašams laikyti.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Uždirbti iš turinio „Youtube“ leis ir Lietuvos kūrėjams

Lietuvos kūrėjai dabar turi galimybę išplėsti savo auditoriją, padidinti savo kanalų žiūrimumą ir gauti pajamų iš „Youtube“ skelbiamo turinio. Kompanija „Youtube“ pranešė, kad Lietuvoje pradeda veikti jos Partnerių programa, kuri suteikia naujų galimybių turinio kūrėjams. skaityti »

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »