„Microsoft Dynamics“ rems „Lotus F1“ komandą

Publikuota: 2012 m. kovo 15 d. ketvirtadienis

Š. m. kovo 14–ąją populiariausių pasaulyje automobilių varžybų „Lotus F1“ komanda ir verslo sprendimų padalinys „Microsoft Dynamics“ pasirašė trejų metų bendradarbiavimo sutartį. Jau šią savaitę „Formula 1“ rungtynėse „Lotus  F1“ komandos bolidai ir ekipažo apranga bus pažymėti „Microsoft Dynamics“ prekiniu ženklu. Š.m. kovo 18 d. Melburne vyksiančiose sezono atidarymo varžybose „Australian Gran Prix“ komanda „Lotus F1“ jau pasirodys pasipuošusi „Microsoft Dynamics“ simbolika.

Viena iš bendradarbiavimo sutarties sąlygų numato, kad komanda bus aprūpinta naujausiais verslui skirtais „Microsoft Dynamics“ programiniais sprendimais, kuriuos įmonės ir organizacijos visame pasaulyje naudoja sklandesniam darbui ir sėkmingesnei konkurencijai rinkoje užtikrinti. Bendradarbiavimo metu „Microsoft“ darbuotojai tiesiogiai dirbs su „Lotus F1“ komandos nariais, apmokydami juos naudotis šiuolaikiškais verslo valdymo įrankiais.    

„Lotus F1“ generalinis direktorius Patrikas Liuisas (Patrick Louis) oficialiajame tinklaraštyje teigė, kad visa komanda labai didžiuojasi partneryste ir bendradarbiavimu su „Microsoft Dynamics“.  Jo citatoje pažymima, kad komanda įžengia į naują verslo plėtojimo laikotarpį ir siekia įvaldyti pažangiausias veiklos valdymo priemones.  „Būtent „Microsoft Dynamics“ užtikrins, kad mūsų numatyti pokyčiai bus įgyvendinti sėkmingai,“ – sakė P.Liuisas. Jo teigimu, šis bendradarbiavimas padės „Lotus F1“ komandai efektyviai organizuoti verslo procesus ir tapti visapusiškai orientuota į numatytų rezultatų pasiekimą.

„Microsoft“ viceprezidentas Halas Hovardas (Hal Howard) sakė, kad trokšta noru efektyviai bendradarbiauti su tokia komanda, kaip „Lotus F1”, ir sieks padėti jai dirbti efektyviau. „Mes suteiksime komandai technologijas, kurios užtikrins jos dinamiškumą ir padės siekti pergalių,” – teigė H. Hovardas.

Pranešama, kad daugiau informacijos apie šį bendradarbiavimą „Microsoft“ suteiks pasaulinėje konferencijoje „Microsoft Convergence”, kuri vyks Teksase (JAV) š. m. kovo 19–21 dienomis.  

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Microsoft“ sukūrė nemokamą programėlę silpnaregiams

„Microsoft“ sukūrė nemokamą mobilią programėlę „Seeing AI“ silpnaregiams, kuri analizuoja vaizdo kameros informaciją ir pasakoja balsu, ką mato aplink. skaityti »

Skaitmeninė evoliucija: kokios šalys lyderiauja?

Flečerio mokykla ir „Mastercard“ atliko tyrimą ir paskelbė ataskaitą „Skaitmeninės evoliucijos indeksas 2017 metais“, kurioje vertinami šalių pasiekimai skaitmeninės ekonomikos srityje. skaityti »

18 proc. elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, 18 proc. visų laikomų elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami. skaityti »

Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. skaityti »

Vairuotojų dėmesiui: 4 išmanūs sprendimai saugiam eismui

Pasirodo, eismo saugumo sprendimai gimsta ne tik automobilių gamyklose, bet ir išmaniųjų telefonų gamintojų dirbtuvėse. skaityti »

Sukurtas trimatis infraraudonųjų spindulių veido skeneris

Bendrovė „Morpho“ išleido naują biometrijos terminalą „3D Face Reader“, skirtą identifikuoti darbuotojus, skenuojant jų veidus. skaityti »

Elektroninės komercijos naujienos: siuntas pristatantys dronai ir auganti Kinijos galia

Elektroniniai verslai smarkiai keičia ne tik mažmeninės prekybos, bet ir logistikos sektorių. Kas ir kaip mums pristatinės mūsų internetinius pirkinius ir kas mums parduos prekes? skaityti »

Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. skaityti »

„Microsoft“ pristatė klaviatūrą su įtaisytu pirštų atspaudų skeneriu

Klaviatūra panaši į pirmtakę „Surface Keyboard“, tačiau turi atskirą mygtuką su jutikliu „Fingerprint ID“, kuris geba pažinti naudotoją. skaityti »

Saulėtekio slėnyje kuriamos aukštosios technologijos Silicio slėniui

Saulėtekio slėnyje Vilniuje įsikūręs Fizinių ir technologijos mokslų centras bendradarbiauja su Silicio slėnio kompanija „Lam Research Corporation“. skaityti »