„Microsoft“ įsigijo „LiveLoop“

Publikuota: 2015 m. kovo 31 d. antradienis

Kompanija „Microsoft“ įsigijo bendrovę „LiveLoop“ ir jos technologiją, padedančią internete patogiai skelbti „PowerPoint“ pristatymus. Kokia sandorio kaina, neskelbiama.Manoma, kad šis pirkinys skirtas tam, jog „Microsoft“ programos ir paslaugos būtų suderinamos su kuo daugiau įvairių sistemų.

„LiveLoop“ technologija paverčia „PowerPoint“ pristatymų failus interneto puslapiais. Tuomet savo draugams ar verslo partneriams galima nusiųsti aktyvią nuorodą, kurią atsidarę jie galės peržiūrėti „PowerPoint“ pristatymą be jokios papildomos programinės įrangos tiesiog interneto naršyklėje iš kompiuterio ar išmaniojo telefono. Tam, kad peržiūrėtum prezentaciją, nereikia netgi turėti įdiegtos „PowerPoint“ programos. Pasinaudojant „LiveLoop“, taip pat galima organizuoti virtualius susitikimus ir vienu metu peržiūrėti tas pačias pristatymo skaidres.

„LiveLoop“ interneto svetainėje skelbiama, kad bendrovė nustos teikti paslaugas balandžio 24 d. Tą dieną iš interneto svetainės bus išimti visi pristatymai ir interneto naudotojų duomenys, tad iki balandžio 24 d. visi raginami išsisaugoti svarbią informaciją.

Tai jau ne pirmas „Microsoft“ pirkinys, kai įmonei vadovauja Satje Nadelle. Praeitų metų gruodį buvo nupirkta pašto programų kūrėja „Acompli“, o šių metų vasarį – mobiliojo kalendoriaus kūrėja „Sunrise“. „LiveLoop“ įsigijimas rodo, kad „Microsoft“ vertina faktą, jog ateityje dar labiau populiarės tinklinės programos ir mobiliesiems įrenginiams skirta programinė įranga.

Šaltinis: 3dnews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Laidinis ir bevielis tinklas: ką pasirinkti? (II dalis)

Renkamės kompiuterių tinklą. Šįkart - antroji publikacijos dalis. skaityti »

Egzaminai — mobiliuoju telefonu

Naujosios Zelandijos politechnikos universitetas - „Anglia Polytechnic University“ — mėgina realizuoti idėją, kad egzaminus studentai gali laikyti ne atsakinėdami auditorijoje žodžiu ar raštu, o tiesiog paskambinę mobiliuoju telefonu. skaityti »

Įrenginys „užuodžia“ narkotikus geriau už šunį

„Georgia Tech“ specialistų grupė sukūrė įrenginį, galintį akimirksniu aptikti paslėptą kokainą ar kitus narkotikus ne blogiau už specialiai tam treniruotus šunis. skaityti »

Konferencija el. valdžios kūrimo iniciatyvoms aptarti

Pirmadienį, lapkričio 24 dieną, Vilniaus rotušėje vyko tarptautinė konferencija tema „Rytų ir Centrinės Europos miestų valdžios galimybės naudoti naująsias technologijas: nauji požiūriai į elektroninės valdžios kūrimo iniciatyvas“. skaityti »

Lietuvos bendrovė – pirmoji tarp užsienio partnerių

Lietuvos bendrovė BS/2 tarp „Wincor Nixdorf“ partnerių pelnė didelį pripažinimą ir laimėjo 4 nominacijas iš 12-os. skaityti »

Pirmasis MP3 grotuvas su „Bluetooth“ jungtimi

Bendrovė „Daisy Multimedia“ pristatė MP3 failų grotuvą su įtaisyta „Bluetooth“ jungtimi skaityti »

Daugiau jokio GSM šnipinėjimo...

Vokietijos kompanija sukūrė „nenulaužiamą“ mobilųjį telefoną. skaityti »

Sparčiai didėja interneto atakų skaičius.

Tinklų apsaugos kompanija „Internet Security Systems“ pareiškė, kad didėja virusų skaičius ir veiksmingumas. skaityti »

search.lt naujienos

search.lt pristato naujausias nuorodas skaityti »

Laidinis ir bevielis tinklas: ką pasirinkti? (I dalis)

Norite įsirengti kompiuterių tinklą? Kokį tinklo tipą pasirinkti? Norite laidinio ar bevielio tinklo? Atsakymai – šioje dviejų dalių publikacijoje. skaityti »