„Microsoft“ įsigijo „LiveLoop“

Publikuota: 2015 m. kovo 31 d. antradienis

Kompanija „Microsoft“ įsigijo bendrovę „LiveLoop“ ir jos technologiją, padedančią internete patogiai skelbti „PowerPoint“ pristatymus. Kokia sandorio kaina, neskelbiama.Manoma, kad šis pirkinys skirtas tam, jog „Microsoft“ programos ir paslaugos būtų suderinamos su kuo daugiau įvairių sistemų.

„LiveLoop“ technologija paverčia „PowerPoint“ pristatymų failus interneto puslapiais. Tuomet savo draugams ar verslo partneriams galima nusiųsti aktyvią nuorodą, kurią atsidarę jie galės peržiūrėti „PowerPoint“ pristatymą be jokios papildomos programinės įrangos tiesiog interneto naršyklėje iš kompiuterio ar išmaniojo telefono. Tam, kad peržiūrėtum prezentaciją, nereikia netgi turėti įdiegtos „PowerPoint“ programos. Pasinaudojant „LiveLoop“, taip pat galima organizuoti virtualius susitikimus ir vienu metu peržiūrėti tas pačias pristatymo skaidres.

„LiveLoop“ interneto svetainėje skelbiama, kad bendrovė nustos teikti paslaugas balandžio 24 d. Tą dieną iš interneto svetainės bus išimti visi pristatymai ir interneto naudotojų duomenys, tad iki balandžio 24 d. visi raginami išsisaugoti svarbią informaciją.

Tai jau ne pirmas „Microsoft“ pirkinys, kai įmonei vadovauja Satje Nadelle. Praeitų metų gruodį buvo nupirkta pašto programų kūrėja „Acompli“, o šių metų vasarį – mobiliojo kalendoriaus kūrėja „Sunrise“. „LiveLoop“ įsigijimas rodo, kad „Microsoft“ vertina faktą, jog ateityje dar labiau populiarės tinklinės programos ir mobiliesiems įrenginiams skirta programinė įranga.

Šaltinis: 3dnews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Pelė su aušinimo sistema

Kompanija sukūrė optinę pelę kurios viduje įmontuotas nedidelis ventiliatorius skaityti »

Kompiuteris išmoks atpažinti piešinius

Masačiuseto technologijų instituto mokslininkai kuria neįprastą rankomis kurtų vaizdų atpažinimo kompiuteriu programą skaityti »

HP kuria akinius su įmontuotu fotoaparatu

Kompanija HP kuria akinius į kuriuos bus įmontuota skaitmeninė fotokamera skaityti »

search.lt naujienos

search.lt pristato naujausias nuorodas skaityti »

Mobilieji telefonai sutrikdo miegą

Naudojimasis trumposiomis SMS žinutėmis turi įtakos beveik pusės paauglių iki 16 metų miegui, daro išvadą mokslininkai. skaityti »

Specialios kompiuterių pagrindinės plokštės

Kompiuterinių žaidimų mėgėjai Lietuvoje jau gali įsigyti tarptautinės informacijos technologijų kompanijos DFI sukurtų kompiuterių pagrindinių plokščių „LanParty“. skaityti »

AMD gamina ekonomiškus procesorius serveriams

Kitais metais AMD išleis ekonomiškus „Opteron“ procesorius, skirtus „blade“ tipo serveriams skaityti »

„Apple“ išleido bevielę klaviatūra ir pelę

Šią savaitę Paryžiuje vykstančioje parodoje „Apple Expo“ bendrovė „Apple“ ne tik pademonstravo naujus nešiojamuosius kompiuterius, bet ir pristatė ilgai lauktus belaidžio ryšio klaviatūros bei pelės modelius skaityti »

HP kompiuteriai veiks su „Transmeta“ procesoriais

Mikroprocesorių gamintoja „Transmeta“ pranešė, kad jos gaminami procesoriai „Crusoe“ bus naudojami dviejuose naujuose kompanijos „Hewlett-Packard“ (HP) „Thin Client“ serijos kompiuteriuose. skaityti »

Hakeriai rengia naują virusinę ataką

Kompiuterinių sistemų apsaugos ekspertai pastebėjo Kinijoje esančiuose serveriuose plintant naują virusą, besinaudojantį „Windows“ saugumo spraga, kurios ištaisymą „Microsoft“ išleido tik praeitą savaitę. skaityti »