„Microsoft“ pristato „Windows 8“ privalumus verslui

Publikuota: 2012 m. kovo 7 d. trečiadienis

Šį rytą „Microsoft“ veiklos vadovas Kevinas Terneris (Kevin Turner) tarptautinėje informacinių technologijų ir telekomunikacijų parodoje „CeBit“ pristatė, kokias didžiules galimybes verslui ir įmonėms suteikia planšetės su „Windows 8“ operacine sistema. Jis taip pat pakvietė IT profesionalus parsisiųsti ir išbandyti neseniai visuomenei pristatytą Windows 8 išankstinę versiją vartotojams (Windows 8 Consumer Preview). 

„Su naująja operacine sistema „Windows 8“ vartotojams pristatome technologijas, kuriomis jie iš tiesų nori naudotis, ir tuo pačiu sukuriame naujas galimybes, kuriomis anksčiau galėjo sau leisti naudotis tik įmonės,“ – teigė K. Terneris.  „Windows 8” užtikrina galimybes saugiai valdyti įmonių duomenis ir visiškai atitinka IT profesionalų keliamus reikalavimus duomenims valdyti.

Pristatymo metu buvo taip pat pažymėti šie „Windows 8“ privalumai įmonėms: 

  • Patogumas ir patrauklumas vartotojams.  „Windows 8“ užpildo spragą tarp asmeninių vartotojų poreikių ir IT specialistų įmonėse keliamų reikalavimų. Su „Windows 8“ vartotojai galės naudotis naujuoju startiniu ekranu ir itin patraukliomis Metro stiliaus aplikacijomis.  Ir personaliniais kompiuteriais, ir planšetėmis vartotojai gali dirbti vienodai efektyviai, naudodamiesi tiek lietimui jautriais ekranais, tiek tradicinėmis klaviatūromis ar pelėmis. Verslui skirtos aplikacijos paskirstytos visame per visą įrenginio ekraną, tad vartotojai gali jomis naudotis itin patogiai.  
  • Naujos galimybės mobiliam produktyvumui. Vartotojams, kuriems mobilus darbo stilius yra ypatingai svarbus, „Windows 8“ užtikrina nuolatinę prieigą prie savo informacijos saugiausiu būdu. „Windows 8“ apima ir versiją “Windows To Go” (kartu su vartotojų naudojamomis aplikacijomis, duomenimis ir nustatymais), kuri telpa USB atmintinėje. „Windows 8“ pastebimi ryškūs tiesioginės prieigos prie duomenų („Direct Access“) patobulinimai, taip pat  yra iš anksto įdiegta plačiajuosčio interneto prieiga, palaikanti  3G ar 4G telekomunikacinį ryšį. Tokiu būdu,  su „Windows 8“ vartotojai visada lieka prisijungę ir prie savo naudojamų Metro stiliaus aplikacijų. 
  • Saugumas „Nuo Iki“ (End–to–end security). Tokios saugumo funkcijos, kaip „Patikima paleistis“ („Trusted Boot“), patobulinta kietojo disko apsauga („BitLocker drive protection“), naudojamų aplikacijų rakinimo funkcija „AppLocker“, taip pat vartotojų kreipimusi pagrįsta duomenų prieigos kontrolė padeda organizacijose užtikrinti informacijos saugumą tiek darbuotojams naudojantis personaliniu įrenginiu, tiek dirbant įmonės kompiuterių tinkle ar naudojantis visos sistemos darbą užtikrinančia serverių infrastruktūra (back–end). 
  • Pažanga virtualizavime. Su „Windows 8“ vartotojai gali virtualiai valdyti aukštos raiškos grafinius vaizdus, naudotis lietimui jautria sąsaja ar USB jungtimi prie kompiuterio prijungiamais įrenginiais. Nuo šiol įmonių  IT ūkį tvarkantiems specialistams bus lengviau sukurti virtualių darbastalių infrastruktūrą ekonomiškai efektyvesniu būdu. Be to, „Windows 8“ apima „Microsoft Hyper–V“  didelio našumo klientų virtualizavimo technologiją, kuri įmonėje dirbantiems programuotojams leidžia paprastame kompiuteryje kurti programas, šalinti trikdžius, testuoti aplikacijų skirtingas konfigūracijas ar operacinę sistemą, tuo tarpu anksčiau kiekvienai konfigūracijai reikėdavo atskiro kompiuterio.

Papildomos informacijos ir žinių apie „Windows 8“ išankstinę versiją vartotojams galima rasti Microsoft naujienų centre.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »