„Mobile World Congress 2014“ kongrese LG pristato 2014 m. skirtus telefonus

Publikuota: 2014 m. vasario 24 d. pirmadienis

Mobiliųjų technologijų kongrese „Mobile World Congress“ (MWC) „LG Electronics“ (LG) pristatė šiems metams skirtus naujausius išmaniuosius telefonus. Kompanija papildys „G“ seriją dviem naujais modeliais – „G Pro 2“ ir „G2 mini“, taip pat pristatys trečios kartos „L-Series III“ telefonų kolekciją.

„Pernai metais pristatėme pasaulinės sėkmės sulaukusius „G2“, „Nexus 5“ ir „G Flex“ modelius. Šiemet ir toliau koncentruosimės į aukštos klasės telefonus, taip pat plėsime vidutinės klasės ir kainos kategorijos modelius. Taip sieksime, kad išmanieji telefonai būtų prieinami kuo didesniam kiekiui vartotojų – dabar išmaniaisiais naudojasi mažiau nei ketvirtadalis vartotojų visame pasaulyje“, – sakė  Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentu ir vykdomuoju direktorius. 

MWC pristatomas „G Pro 2“ savybėmis primins pirmtaką „G Pro“, kuris pernai šioje parodoje laimėjo „Best Smartphone“ nominacijoje. Naujasis „G Pro 2“ išsiskirs 5,9 colių Full HD IPS ekranu, naujausia „Android 4.4 KitKat“ operacine sistema, 13 MP kamerą su optiniu vaizdo stabilizatoriumi (OIS+).

Pernai metais pristatytas flagmanas „G2“ taip pat turi savo sekėją – mažesnįjį modelį „G2 mini“. Jis yra pirmasis LG „kompaktiškų“ telefonų kategorijos atstovas. „G2 mini“ turi 4,7 colių IPS ekraną, 2440 mAh bateriją, keturių branduolių procesorių, pasižymi daugeliu aukštos klasės pirmtako „G2“ savybėmis, pvz. „Knock Code“ ar „Guest Mode“.

„LG L-Series III“ buvo sukurta remiantis ankstesnėmis, didelio pasisekimo sulaukusiomis „L-Series“ ir „L-Series II“. Trečios kartos seriją sudaro trys modeliai – „L40“, „L70“ ir „L90“, kurie turi „L-Series“ būdingą dizaino koncepciją, o išsiskiria naujausiomis techninėmis savybėmis, pvz. operacine sistema „KitKat“.
 
Kartu su naujausiais įrenginiais, LG pristato aukštos klasės vartotojo sąsajos savybes – viena iš unikaliausių yra „Knock Code“. Ji buvo išplėtota pagal funkciją „KnockOn“, kuri pirmą kartą pristatyta pernai metais telefone „G2“. „Knock Code“ leidžia įjungti ar užrakinti telefono pabeldus į ekraną pirštu. Tyrimų duomenimis, vartotojai užrakina telefoną daugiau nei 100 kartų per dieną – „Knock Code“ leidžia šį procesą atlikti greitai ir patogiai. Be to, funkcija suteikia papildomo saugumo, nes leidžia pasirinkti vieną iš 80 tūkst. užsklandos užrakto kombinacijų. LG teigimu, „Knock Code“ savybė bus taikoma daugelyje 2014 m. skirtų telefonų modelių.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »