Našūs ir nebrangūs nauji HP nešiojamieji kompiuteriai su AMD technologijomis

Publikuota: 2011 m. liepos 11 d. pirmadienis

HP išplėtė savo nešiojamųjų kompiuterių, skirtų namų vartotojams ir verslui, asortimentą, papildydama jį 4 naujais modeliais, naudojančiais naujausią AMD technologiją „VISION Technology“.

Tai našumu ir prieinama kaina pasižymintys kompiuteriai, kurie tinkami visiems klientams – nuo namų vartotojų iki didelių korporacijų. Juose naudojami AMD A serijos „Accelerated Processing Units“ (APU) mazgai, kuriuos sudaro į vieną lustą suintegruoti naujausi procesorių branduoliai ir galingos grafikos posistemės.

Naujieji „HP Pavilion dv“ serijos modeliai „Pavilion dv6“ ir dv7 – pramogoms pritaikyti nešiojamieji kompiuteriai, kuriuose veikia tokios novatoriškos funkcijos, kaip „HP CoolSense“, „HP True Vision HD“ internetinė kamera ir „HP Beats Audio“. Naujausi dv serijos modeliai pasižymi daugiau nei du kartus našesnėmis grafinėmis sistemomis, nei ankstesnės kartos integruotosios posistemės.

„HP ProBook 6465b“ su AMD „VISION Pro“ technologija pasižymi pagerintomis saugumo funkcijomis, padidintu našumu ir volframo spalvos dizainu, aliumininiu ekrano įdėklu, neteplia, dėvėjimui atsparia „HP DuraFinish“ apdaila.

„HP ProBook 4535s“ kompiuteryje su šlifuoto aliuminio, metalinės pilkos spalvos apdaila integruota jutiklinė pelės valdymo aikštelė, gebanti atpažinti pirštų judesius bei aukštos raiškos internetinė kamera.

„HP siekia visuomet savo klientams pasiūlyti galimybes rinktis iš įvairių nešiojamųjų kompiuterių variantų, – teigė HP viceprezidentas ir Asmeninių sistemų grupės generalinis direktorius Charlas Snymanas. – Būdami lyderiais pasaulyje pagal parduodamus nešiojamuosius kompiuterius, mes kuriame konfigūruojamus, patikimus ir įperkamus kompiuterius su inovatyviais dizainais, pritaikytus tiek nuolat judantiems vartotojams, tiek didelių organizacijų mobiliesiems darbuotojams“.

„HP Pavilion dv“ serijos kompiuteriai su „AMD Fusion“ APU yra pagaminti remiantis HP vartotojiškų kompiuterių dizaino filosofija „MUSE“, o „HP ProBook 6465b“ ir 4535s modeliai remiasi „FORGE“ verslo nešiojamųjų kompiuterių sistema.

AMD sprendimai ilgalaikei naudai ir našumui

Naujieji nešiojamieji kompiuteriai su AMD A serijos APU mazgais yra spartesni, pasižymi padidintu grafinio atvaizdavimo našumu ir ilgiau veikiančiais akumuliatoriais.

Vartotojams sukurtuose „HP Pavilion dv“ nešiojamuosiuose kompiuteriuose papildomai pasirinkus galima turėti dvigubą grafinę posistemę – tai leidžia optimizuoti energijos suvartojimą, aktyvuojant vieną arba dvi grafines posistemes, priklausomai nuo situacijos. „AMD Image Enhance“ su „AMD Perfect Picture HD“ funkcija taip pat automatiškai pritaiko spalvas, kontrastą, kad žmogaus oda atrodytų natūralios spalvos, o filmuoti įrašai – sklandesni ir ryškių spalvų.

Verslo našumui jėgos prideda „AMD VISION Pro Technology“ ir „AMD Radeon Dual Graphics“ vaizdo posistemės „ProBook 4535s“ kompiuteryje bei UMA grafinė posistemė „ProBook 6465b“ modelyje. Šios technologijos leidžia optimaliai vienu metu naudotis vaizdo konferencijų programomis, naršyti internetą ir naudotis daug grafikos resursų reikalaujančiomis sistemomis.

Tuo tarpu „AMD Turbo Core Technology“ balansuoja našumą ir akumuliatoriaus veikimo trukmę taip, kad naudojimasis kompiuteriu būtų efektyvus. O „AMD AllDay Power“ padeda prailginti darbo kompiuteriu laiką.

Šie kompiuteriai prekyboje Lietuvoje pasirodys rugsėjį.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »