Nauja „Panasonic“ paslauga „Viera Connect“ leis prie TV jungti ir treniruoklius

Publikuota: 2011 m. sausio 11 d. antradienis

Šaltinis: www.itbaze.lt

„Panasonic Corporation“ pristatė naują internetinę paslaugą „Viera Connect“ savo „Viera“ serijos televizoriams. Ji bus pradėta teikti šių metų pavasarį. Kartu bus išleista ir 15 naujų „Viera“ TV modelių su 42–65 colių (atitinkamai 106 ir 165 cm) įstrižainių ekranais. „Viera Connect“ ir naujieji TV modeliai buvo pademonstruoti „Consumer Electronics Show“ (CES) parodoje, vykstančioje Las Vegase, JAV.

Naujoji „Viera Connect“ siūlo vartotojams dideliame ekrane greta įprastų televizinių pramogų, tokių kaip filmai ir televizijos laidos, naudotis sporto, sveikatingumo ir treniruočių programomis, interaktyviais žaidimais ir daugybe kito turinio.

„Viera Connect“ yra labai svarbus žingsnis nuo „Viera Cast“ paslaugos, kurią „Panasonic“ pradėjo teikti 2008 metais. Debesies kompiuterijos pagrindu teikiama „Viera Connect“ pasižymi ne tik gerokai gausesniu programėlių krepšeliu, bet ir galimybėmis prijungti išorinius įrenginius, tokius kaip sveikatingumo ir treniruočių, kompiuterinių žaidimų valdiklius, kurios yra pirmos tokios pasaulyje.

Pavyzdžiui, prijungus prie televizoriaus suderinamą bėgimo takelį ar žingsniamatį, galima vienu metu treniruotis ir žiūrėti televizorių, tuo pat metu ekrane matant, kiek nubėgta, kokiu greičiu. Naudojant kartu su svarstyklėmis ir kūno riebalų proporcijos matuokliais, galima registruoti ir kasdien stebėti savo sveikatos būklę.

„Viera Connect“ įdiegta ir apsipirkimo funkcija, leidžianti įsigyti reikalingą atitinkamą su programomis suderinamą techniką ar programėles naudojant tik televizorių.

Plintant plačiajuosčiam interneto ryšiui, interneto televizijos (IPTV) rinka auga visame pasaulyje. Remiantis įvairių tyrimų kompanijų prognozėmis, iki 2014 metų IPTV televizorių dalis visoje pasaulinėje TV paklausoje sudarys 40 proc. Šioje sparčiai augančioje rinkoje „Panasonic“ IPTV televizoriai turi gerą vardą, nes jie siūlo didelį turinio pasirinkimą, aktualias kiekvienam regionui paslaugas, kartu yra patogūs naudoti, pasižymi greitu atsaku į valdymą.

Šių metų pavasarį naujas „Panasonic“ IPTV televizorius – „Smart Viera“ su atnaujinta „Viera Connect“ paslauga bus pristatytas JAV rinkoje. „Panasonic“ tikisi pasiekti, kad finansiniais 2012 metais IPTV televizoriai sudarys iki 70 proc. visų kompanijos parduodamų televizorių.

Siekdama padidinti „Viera Connect“ vertę vartotojui, „Panasonic“ ją pateiks kaip atvirąją platformą, kad kūrėjai galėtų plėsti IPTV programų ir paslaugų ratą.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »