Nauji HP terminaliniai kompiuteriai – patogesniam, efektyvesniam ir saugesniam nuotoliniam darbui

Publikuota: 2012 m. kovo 6 d. antradienis

HP pristatė ir balandį pradės tiekti naujus galingus „HP t610“ ir „HP t510“ terminalinius kompiuterius, priklausančius lanksčiajai serijai ir pasižyminčius saugumo galimybėmis.

Naujieji HP kompiuteriai yra skirti veikti šiuo metu sparčiai populiarėjančiuose IT ūkiuose, kuriuose žmonės dirba su ne jų kompiuteriuose, o centriniuose serveriuose veikiančiomis programomis ir duomenimis. Toks nuotolinis darbas, naudojant terminalinius kompiuterius, padeda sutaupyti ir efektyviau valdyti kompiuterių ūkį.

„HP t610“ ir „HP t510“ savo galimybėmis lenkia daugumą įprastų terminalinių kompiuterių. Juose veikia dviejų branduolių procesoriai, didelės raiškos vaizdo grafikos posistemės, dėl ko šie kompiuteriai pasižymi geresniu multimedijos našumu. Prie jų galima jungti kelis monitorius, yra įdiegtos įvairios tinklo sąsajos.

Integruotos naujos saugumo priemonės

„HP t610“ yra pirmasis terminalinis kompiuteris rinkoje, kuriame naudojama BIOS sistema, suderinta su JAV Nacionalinio standartų ir technologijų instituto saugumo reikalavimais. Techniškai integruota autorizavimo funkcija darbui su padidinto slaptumo sistemomis suteikia papildomą apsaugą įmonės duomenims.

Tai taip pat pirmasis terminalinis kompiuteris, kuriame yra integruotas „Trusted Platform Module“ šifravimo lustas, užtikrinantis autorizuotą prisijungimą prie tinklo laikantis „Trusted Computing Group“ sertifikacijos reikalavimų.

Galingi nauji procesoriai

Naujajame „HP t610“ naudojami AMD G serijos „Fusion“ dviejų branduolių procesoriai, kurie, veikdami 1,65 GHz dažniu, yra sparčiausi dviejų branduolių procesoriai savo klasėje. „HP t610“ taip pat yra didelės raiškos vaizdo AMD grafikos posistemė. Kompiuteris aušinamas pasyviai, t.y. nėra naudojamas ventiliatorius – tai mažina triukšmą biuruose ir eliminuoja besisukančias dalis kompiuterizuotose darbo vietose.

„AMD Fusion Accelerated Processing Unit“ (APU) sujungia mažos elektrinės galios procesorių ir grafikos posistemę į vieną integruotąjį modulį, kuris padeda užtikrinti sudėtingo multimedijos turinio pateikimą efektyviai naudojant elektros energiją. „HP t610“ palaiko „DirectX11“ technologiją 3D vaizdo efektams ir spartinančią grafinių vaizdų apdorojimą bei pateikimą, o „AMD Turbo Core“ technologija suteikia papildomo našumo dozę nepareikalaujant daugiau energijos.

„HP t610“ įdiegta „HP Active Thermal Management“ technologija, išplečianti šio kompiuterio galimybes veikti įvairiose aplinkose, pavyzdžiui, ten, kur yra karšta, prastas vėdinimas. Ši technologija apsaugos kompiuterį nuo išsijungimo dėl perkaitimo.

„HP t610“ bus tiekiama dviejų konfigūracijų – „Standard“ ir „Plus“, kurioje yra daugiau seno standarto jungčių, galimybės prijungti iki keturių monitorių bei įvairių ryšių galimybės: optinio ryšio plokščių palaikymas, 802.11 a/b/g/n belaidžio tinklo modulis su dviguba antena geresniam ryšiui.

Naujasis HP kompiuteris veikia su populiariausiomis terminalinių kompiuterių valdymo bei operacinėmis sistemomis, tarp jų „Microsoft Windows Embedded Standard 7“, „Windows Embedded Standard 2009“ ir „HP ThinPro“ terminalams pritaikyta „Linux“. Taip pat bus konfigūracijos, kurios naudoja „HP Smart Client Technology“ – technologiją, leidžiančią valdyti terminalinius kompiuterius neprisiliečiant prie jų. Tai unikalus HP pranašumas šioje didesnio galingumo terminalinių kompiuterių klasėje.

Kitas naujasis HP terminalinis kompiuteris „HP t510“ irgi naudoja didžiausio savo klasėje galingumo „VIA Eden X2 U4200“ 1 GHz, dviejų branduolių procesorių ir prie jo galima prijungti iki 2 monitorių. „VIA ChromotionHD 2.0“ grafikos posistemė paspartina srautinės multimedijos turinio pateikimą, kad interneto naršymas ir darbas su nutolusiu multimedijos turiniu būtų sklandesnis.

Abu terminaliniai kompiuteriai pasižymi panašiu į įprastų asmeninių kompiuterių veikimu, kai yra naudojami virtualių kompiuterinių darbo vietų ūkyje. „HP t510“ ir HP t610“ tiekiami su mažiausiai 2 GB operatyviąja atmintimi.

„Su šiais naujais ir lanksčiai pritaikomais terminaliniais kompiuteriais bendrovės gali kur kas efektyviau apsaugoti savo duomenis. Geresnis grafikos ir vaizdo našumas jų darbuotojams suteiks geresnius potyrius dirbant ir patenkins tokių sričių, kaip finansų, sveikatos apsaugos, viešojo sektoriaus, mažmeninės prekybos poreikius, – teigė Kobi Elbazas, HP Kompiuterinių produktų grupės komercinių sprendimų direktorius. – Mes taip pat pasirūpinome, kad „HP t610“ ir „HP t510“ būtų lengviau integruojami ir valdomi, naudojant platų priemonių asortimentą“.

Programinis valdymas

Naudojant „HP Easy Tools“, „HP t610“ ir „HP t510“ yra lengvai konfigūruojami ir turi įdiegtą verslo klasės HP nuotolinio valdymo programinę įrangą „HP Device Manager“.

Administratoriai gali nesunkiai diegti ir valdyti „HP t610“ ir „HP t510“ naudodami „MS System Center Configuration Manager“.

Abu kompiuteriai taip pat yra suderinami su pirmaujančiais virtualizacijos sprendimais: „Citrix XenApp“ ir „XenDesktop“, „Microsoft RDP 7“ ir „VMware View“.

Kainos ir prekybos pradžia

„HP t510 Flexible Series Thin Client“ pradinė kaina bus apie 1100 litų, „HP t610 Flexible Series Thin Client“ – apie 1345 litus. „HP t610“ ir „HP t510“ prekyboje Lietuvoje pasirodys balandį.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »