Naujos „Microsoft“ debesų technologijos sumažins rutinos IT darbuotojams

Publikuota: 2013 m. sausio 24 d. ketvirtadienis

Pasaulinė korporacija „Microsoft“ pristatė naujus debesijos operacinės sistemos įrankius „System Center 2012 SP1“, patobulintą „Windows Intune“ bei naujas „Windows Azure“ technologijas. Šie įrankiai palengvins įmonių kompiuterinių tinklų administratorių darbą, nes leidžia centralizuotai valdyti programas ir resursus „debesyje“, daryti serverių atsargines kopijas bei „debesyse“ talpinti didelio masto svetaines ar virtualius serverius.

„Galingi valdymo ir automatizavimo sprendimai yra kertinės mūsų vystomos debesijos operacinės sistemos savybės. Jos palengvina IT darbuotojams rutininius duomenų centrų administravimo darbus ir suteikia galimybę daugiau laiko skirti novatoriškiems sprendimams“, – sakė „Microsoft“ serverių ir valdymo įrankių rinkodaros viceprezidentas Michael Park.

Bendrovės „debesis“ ir įrenginius valdo centralizuotai

Debesijos operacinė sistema „Windows Server 2012“ ir „System Center SP1“ atnaujinimas administratoriams leidžia duomenų centrus valdyti kaip vieną sistemą ir suteikia galimybę debesijos programas ir įrankius valdyti centralizuotai. Administratorių darbą taip pat palengvina funkcija, kuri leidžia perkelti virtualias mašinas į „Windows Azure“ platformą ir valdyti jas iš „System Center“ konsolės.

Centralizuotam įrenginių valdymui „Microsoft“ pristato „Windows Intune“ paslaugą ir „System Center 2012 Configuration Manager SP1“. Su šiais naujais produktais administratoriai gali valdyti visą bendrovės stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių bei mobiliųjų įrenginių ūkį. Viena valdymo konsolė užtikrina saugumą, didina darbuotojų produktyvumą ir leidžia bendrovės duomenimis ir įrankiais naudotis visur su praktiškai bet kuriuo įrenginiu.

„Windows Intune“ ir „System Center Configuration Manager“ dirba kaip viena programa ir leidžia greitai ir efektyviai užtikrinti kompiuterių saugumą ir valdymo kokybę. Naujieji sprendimai puikiai dera su naujosios kartos „Windows 8“ kompiuteriais, „Windows RT“ planšetiniais kompiuteriais ir „Windows Phone 8“ išmaniaisiais telefonais. Technologija taip pat suderinama su kitomis verslo sektoriuje populiariomis platformomis.

„Verslo ir valstybės organizacijos ieško šiuolaikiškų bei ekonomiškai efektyvių IT ūkio valdymo sprendimų. Itin svarbu užtikrinti saugumą, nes darbuotojai, pasitelkę išmaniuosius įrenginius, su įmonės duomenimis dirba ir už biuro ribų. Debesų technologijos Lietuvoje darosi vis populiaresnės, todėl naujieji „Microsoft“ sprendimai turėtų sulaukti organizacijų susidomėjimo“, – sakė „Blue Bridge“ direktorius Dalius Butkus.

Debesijos operacinėje sistemoje plačios svetainių ir įrankių talpinimo internete galimybės

„Windows Server 2012“ ir „System Center 2012 SP1“ naudotojai gali kurti didelio masto debesijos paslaugas, kurios dirba su klientų duomenų centrais. Naujieji įrankiai turi „Service Provide API“, kuris leidžia – prieglobos paslaugas teikiantiems  partneriams suteikti jų klientams savitarnos paslaugas „debesyje“.

Naujosios „Windows Azure“ technologijos leidžia prieglobos paslaugų tiekėjams veikti savarankiškai ir siūlyti prieglobos paslaugas aukštos klasės svetainėms ir dedikuotas virtualias mašinas. Šios technologijos suprojektuotos taip, kad prieglobos paslaugų tiekėjai galėtų jas paprastai įkelti į savo pasiūlymus ir teikti šias paslaugas klientams.

Daugiau informacijos apie „System Center 2012 SP1“ galima rasti čia, „Windows Intune“ puslapyje.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »