„Novell“ platinamą programinę įrangą pripažino JAV Gynybos departamentas

Publikuota: 2008 m. liepos 10 d. ketvirtadienis

Kompanija „Novell“, kuri siūlo geriausiai suprojektuotą Linux platformą ir integruotą informacinių technologijų programinės įrangos paketą, paskelbė, kad jos platinama „SUSE Linux Enterprise“ tarnybinė stotis yra įtraukta į JAV Gynybos departamento patvirtintų produktų sąrašą.

„Novell“ yra pirmasis Linux platintojas, kurio produktas įtrauktas į JAV Gynybos departamento patvirtintų produktų sąrašą.

„Lietuvos rinkai šis produktas taip pat labai aktualus. Kaip parodė paskutiniuoju metu vykusios kibernetinės atakos, Lietuvos tinklapių tarnybinės stotys nėra pakankamai apsaugotos. Jei tinklapiams talpinti būtų naudojamas “SUSE Linux Enterprise„ tarnybinės stotys, pasekmės galėtų būti švelnesnės“, – teigia „Novell“ Vilniaus pardavimų direktorius Redas Reventas.

10-oji „SUSE Linux Enterprise“ tarnybinės stoties versija yra vienintelis produktas, suderintas su „IPsec IKEv2“ protokolu, ir gavęs specialų sertifikatą, kurio dėka „Novell“ klientai, įskaitant ir vyriausybines institucijas, gali naudotis produktu neabejodami jo saugumu. Ši tarnybinė stotis atitinka šiuolaikinius ir būsimus tinklo standartus. Produktui buvo suteiktas specialus suderinamumo su Ipv6 sertifikatas.

JAV federalinės valdžios įgaliojimu Valdymo ir finansų biuras išleido įsakymą, įpareigojantį visas federalines vyriausybines agentūras atnaujinti tinklo infrastruktūras pereinant prie Ipv6 ir užtikrinti visų agentūrų veiklos suderinamumą su šiuo standartu.

Pasak „Novell“ Atvirųjų platformų sprendimų produktų valdymo viceprezidento Carlos Montero-Luque, „SUSE Linux Enterprise“ tarnybinė stotis, veikianti Linux operacinėje sistemoje, užtikrina net ir vyriausybės institucijoms būtinus griežtus saugumo reikalavimus.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (27)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »