„Panasonic“ ketina perkelti savo darbuotojus į partnerių kompanijas

Publikuota: 2011 m. gegužės 2 d. pirmadienis

„Panasonic“ įmonės vadovai, atsakydami į vakar pasirodžiusius pranešimus, kad įmonė planuoja atleisti 40 000 darbuotojų, praneša, kad ketinama darbuotojus ne atleisti, bet įdarbinti juos „Panasonic“ partnerių kompanijose. Be to, perkelti į kitas darbovietes bus ne 40 000, o apie 17 000 darbuotojų. Visi kiti liks dirbti įmonėje.

„Nelaimė Japonijoje ir bendra rinkos situacija privertė visas Japonijos kompanijas peržiūrėti savo struktūrą ir sumažinti išlaidas. Permainos „Panasonic“ įmonėje prasidėjo prieš metus, o cunamis ir žemės drebėjimas tik paskatino įmonę peržiūrėti savo planus ir strategijas. 2010 metų kovo mėnesį „Panasonic“ dirbo 384 586 žmonės, 2011 metų kovo mėnesį – 366 937, o 2013 metais numatomas darbuotojų skaičius bus apie 350 000. Tai reiškia, kad per artimiausius dvejus metus apie 17 000 darbuotojų bus perkelti į partnerių kompanijas arba jiems bus pasiūlytas darbas kurioje nors iš „Panasonic“ subrangovų įmonių. Ketiname skirti visą reikiamą pagalbą, kad jie galėtų sėkmingai tęsti savo karjerą, – teigia įmonės viešųjų ryšių atstovė Lenkijoje ir Baltijos šalyse Iwona Burzynska.

Įmonės padaliniuose Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje dirba apie 500 žmonių. Šiose šalyse darbuotojų skaičius mažinamas nebus.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »