Pasauliui pristačius naująjį „iPad“ – „iPad 2“ liks prekyboje, bet atpigs

Publikuota: 2012 m. kovo 12 d. pirmadienis

Kaip jau žinote, praėjusią savaitę „Apple“ vadovas Tim Cook pristatė revoliuciniu tapusios „Apple“ planšetės „iPad“ naują modelį. Trečiajame modelyje – keletas išties didelių atnaujinimų. Svarbiausias jų – neįtikėtinos raiškos „Retina“ ekranas. Kol kas tiksliai nežinoma, kada naujasis „iPad“ pasieks Lietuvos „Apple“ produkcijos salonus „iDeal“ bei kitas prekybos vietas. Tačiau jau žinoma, kad neįtikėtinai sėkmingas „iPad 2“ modelis išliks prekyboje, tik jau nuo šiandien jis atpigs vidutiniškai apie 20 proc. „iPad 2“ taps labiau prieinamu, nes planšetės kaina bus tik nuo 1389 Lt.

Nuo pat „iPad“ pristatymo 2010–aisiais visame pasaulyje jau parduota per 62 milijonus „Apple“ planšetinių kompiuterių. Iškalbinga, kad vien per paskutinį ketvirtį buvo parduota 15,4 milijonų „iPad“. Šis skaičius yra didesnis nei bet kuris PC kompiuterių gamintojas pardavė gaminių visoje asmeninių kompiuterių linijoje.

Svarbiausia naujojo „iPad“ ypatybė – „Retina“ ekranas, kurio raiška net dvigubai didesnė nei „iPad 2“ – 2048x1536. Viename colyje yra net 264 taškai, o spalvos atkuriamos 44 procentais sodriau nei ankstesniuose modeliuose. Naujasis „iPad“ ekranas su 3,1 milijono pikselių (tai vienu milijonu pikselių daugiau nei HDTV) ypatingai džiugins rašant tekstus, žaidžiant žaidimus, žiūrint HD vaizdo įrašus ar nuotraukas. Žmogaus akis neišskirs atskirų pikselių, todėl vaizdas atrodys neįtikėtinai tikroviškas. Verta pažymėti, kad nei vienas Nei vienas mobilus prietaisas iki šiol tokio ekrano neturėjo.

Kiti svarbūs atnaujinimai – naujas dviejų branduolių „A5x“ procesorius, 4G ryšio palaikymas, net 5 megapikselių „iSight“ kamera bei „iPad“ kamera, kuri filmuos 1080p raiška. Dar viena planšetinio kompiuterio naujiena – diktavimas. Ši funkcija palengvins elektroninių laiškų ar užrašų rašymą – beliks tik padiktuoti norimus tekstus ir visa tai atsidurs ekrane. Nepaisant visų patobulinimų naujojo „iPad“ baterija veiks kaip iki šiol – apie 10 valandų, o nuolatos naudojant 4G ryšį – apie 9 valandas.

Per praėjusios savaitės pristatymą buvo taip pat pranešta apie atnaujintą „Apple TV“ priedėlį. Esminė naujovė ta, kad nuo šiol vietoje 720p, jis rodys 1080p kokybės vaizdo įrašus, tačiau jo kaina liks tokia pati – 409 Lt. Kita naujovė – spartesnis „Apple TV“ procesorius. Patobulinimai neaplenkė ir „iTunes'' internetinės parduotuvės – joje bus taip pat parduodami itin aukštos rezoliucijos įrašai.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Microsoft“ sukūrė nemokamą programėlę silpnaregiams

„Microsoft“ sukūrė nemokamą mobilią programėlę „Seeing AI“ silpnaregiams, kuri analizuoja vaizdo kameros informaciją ir pasakoja balsu, ką mato aplink. skaityti »

Skaitmeninė evoliucija: kokios šalys lyderiauja?

Flečerio mokykla ir „Mastercard“ atliko tyrimą ir paskelbė ataskaitą „Skaitmeninės evoliucijos indeksas 2017 metais“, kurioje vertinami šalių pasiekimai skaitmeninės ekonomikos srityje. skaityti »

18 proc. elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, 18 proc. visų laikomų elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami. skaityti »

Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. skaityti »

Vairuotojų dėmesiui: 4 išmanūs sprendimai saugiam eismui

Pasirodo, eismo saugumo sprendimai gimsta ne tik automobilių gamyklose, bet ir išmaniųjų telefonų gamintojų dirbtuvėse. skaityti »

Sukurtas trimatis infraraudonųjų spindulių veido skeneris

Bendrovė „Morpho“ išleido naują biometrijos terminalą „3D Face Reader“, skirtą identifikuoti darbuotojus, skenuojant jų veidus. skaityti »

Elektroninės komercijos naujienos: siuntas pristatantys dronai ir auganti Kinijos galia

Elektroniniai verslai smarkiai keičia ne tik mažmeninės prekybos, bet ir logistikos sektorių. Kas ir kaip mums pristatinės mūsų internetinius pirkinius ir kas mums parduos prekes? skaityti »

Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. skaityti »

„Microsoft“ pristatė klaviatūrą su įtaisytu pirštų atspaudų skeneriu

Klaviatūra panaši į pirmtakę „Surface Keyboard“, tačiau turi atskirą mygtuką su jutikliu „Fingerprint ID“, kuris geba pažinti naudotoją. skaityti »

Saulėtekio slėnyje kuriamos aukštosios technologijos Silicio slėniui

Saulėtekio slėnyje Vilniuje įsikūręs Fizinių ir technologijos mokslų centras bendradarbiauja su Silicio slėnio kompanija „Lam Research Corporation“. skaityti »