Pietų Korėja finansuoja „Linux“

Publikuota: 2004 m. liepos 22 d. ketvirtadienis
Klavišas

Pietų Korėjos vyriausybė paskelbė apie savo ketinimus pagerinti šalies kompanijų, kuriančių „Linux“ programinę įrangą, finansavimą ir palaikymą.

Šalies Informacijos ir Ryšių ministerija išleis 26 milijonus JAV dolerių, kad padėtų privačioms kompanijoms, rašančioms programas atviro kodo operacinei sistemai. Taip pat ketinama skirti dėmesio ir „Linux“ standartizacijos reikalams.

Pranešama, kad Pietų Korėjos valdžia operacinę sistemą „Linux“ pasirinko dėl šios operacinės sistemos ir taikomųjų programų jai pigumo, taip pat – dėl didesnio jos saugumo.

Daugiau apie „Linux“ skaitykite>>>

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Geriausių pasaulio vadovų sąraše – „Cisco Systems“ generalinis direktorius

Įtakingas amerikiečių žurnalas „Harvard Business Review“ paskelbė geriausių pasaulio vadovų sąrašą. skaityti »

Kinijoje bus pristatytas išmanusis telefonas „Pepsi P1“

Gėrimų gamintoja „PepsiCo“ ketina išleisti jos prekės ženklu pažymėtą išmanųjį telefoną – „Pepsi P1“. skaityti »

Bendrovė „Dell“ svarsto apie susivienijimą su EMC

JAV verslo dienraštis „The Wall Street Journal“ praneša, kad kompanija „Dell“ svarsto susivienijimo galimybes su duomenų saugojimo sistemų gamintoja EMC. skaityti »

HTC pristato išmanųjį telefoną „Desire 728G“

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė HTC pristatė naują išmanųjį telefoną „Desire 728G Dual SIM“. skaityti »

Kuo pasižymi naujasis „iPhone 6s“?

Naująjį „iPhone“ „Apple“ pristato su šūkiu: „Vienintelis dalykas, kuris pasikeitė, yra viskas“. Kas tas viskas? Pažvelkime iš arčiau į šią naujovę. skaityti »

Notarų rūmų svetainės mobilioji versija nurodys kelią pas artimiausią notarą

Sparčiai gausėjant mobilių išmaniųjų įrenginių vartotojų gretoms, Lietuvos notarų rūmai įdiegė savo svetainės mobiliąją versiją, kuri suteiks galimybę naudotojams greitai rasti artimiausią notaro biurą. skaityti »

„Microsoft“ pristatė naujos kartos „Windows 10“ įrenginius

Niujorke vykusio renginio metu „Microsoft“ pristatė naujus „Surface“, „Lumia“ bei „Microsoft Band“ įrenginius, kurie išnaudoja visas naujas „Windows 10“ galimybes. skaityti »

„Microsoft“ sukūrė naujo tipo akumuliatorių

„Microsoft“ sukūrė konfigūruojamą akumuliatorių sistemą, kuri leis prailginti nešiojamųjų kompiuterių, planšečių, išmaniųjų telefonų ir net elektromobilių veikimo laiką. skaityti »

Naujas „Twitter“ vadovas – Džekas Dorsis

BBC praneša, kad vienas iš socialinio tinklo „Twitter“ įkūrėjų Džekas Dorsis (Jack Dorsey) tapo nuolatiniu jo vadovu. skaityti »

5 dalykai, kuriuos reikia žinoti apie planšetinį kompiuterį

Nors neretai kalbama, neva planšetiniai kompiuteriai praranda savo populiarumą, tačiau remiantis tyrimų kompanijos „Gfk“ duomenimis, Lietuvoje „premium“ klasės planšečių pardavimai pastaraisiais metais auga. skaityti »