Pristatytas „iPhone 4S“

Publikuota: 2011 m. spalio 5 d. trečiadienis

Bendrovė „Apple“ antradienį pristatė atnaujintą savo išmaniojo telefono „iPhone“ versiją „iPhone 4S“. Išoriškai nuo senesnės versijos jis nesiskirs, tačiau įrenginio savybės tikrai gerokai patobulėjo.

Atnaujintas „iPhone“ turi dviejų branduolių „A5“ procesorių, patobulintą „iPhone 4S“ bateriją, į telefoną įdiegtos dvi antenos. Tikimasi, jog tai padidins duomenų perdavimo greitį. Patobulinta ir „iPhone 4S“ kamera, kuri turės naują jutiklį ir leis fotografuoti 8 megapikselių kadrus.

Dar viena „iPhone“ naujovė – itin ištobulintos balso atpažinimo technologijos. Nauja programėlė „Siri“ leis iš esmės bendrauti su telefonu. Tiesa, kol kas ši paslauga veiks tik anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis ir ja galės džiaugtis tik atnaujinto „iPhone 4S“ savininkai.

2007 m. pasirodęs „iPhone“ šiuo metu yra vienas perkamiausių „Apple“ gaminių.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Nauja eilė antivirusinių „Panda Software“ sprendimų

Bendrovė „Panda Software Russia“ pristatė naują eilę programų, skirtų kovoti su kompiuteriniais virusais ir elektroninio pašto šiukšlėmis skaityti »

„Internet Explorer“ blokuos savaime atsidarančius tinklapius

Greitu metu interneto naršyklė „Internet Explorer 6“ galės blokuoti savaime atsidarančius langus skaityti »

Kinija rengiasi investuoti į „Linux“

Kinijos Liaudies Respublikos vyriausybė rengiasi skirti lėšų, kad atviro kodo operacinės sistemos „Linux“ pagrindu būtų sukurta nacionalinė operacinė sistema, sugebėsianti konkuruoti su „Microsoft Windows“. skaityti »

„Nokia“ pristatė telefoną su „push-to-talk“ funkcija

Vakar suomių mobiliųjų telefonų gamintoja „Nokia“ pristatė pirmą pasaulyje „push-to-talk“ mobilųjį telefoną – „Nokia 5140“. Jo išskirtinumas – galimybė vienu mygtuko paspaudimu užmegzti ryšį. skaityti »

„Microsoft“ nori pati gaminti „Xbox“

Programinės įrangos milžinė „Microsoft“ rengiasi iš esmės peržiūrėti savo planus dėl žaidimų konsolės „Xbox“ ateities. skaityti »

Lietuvos policija atnaujina technologijas

Lietuvos policijos Kriminalistikos tyrimų centras įdiegė pirštų antspaudų duomenų bazę, kuri, tikimasi, pagerins policijos darbą. skaityti »

Naujas Mini-PC „Shuttle ST61G4 XPC“

Bendrovė „Shuttle“ artimiausiu metu žada išleisti naują mini kompiuterį su įtaisytu ATI lustų rinkiniu skaityti »

„Microsoft“ rems virusų medžiotojus!

„Respublikos“ priede „Infoteka“: apie „Microsoft“ sprendimą kovoti prieš virusus. skaityti »

Internete, prie malūno...

Sename vandens malūne įkurtas viešbutis-restoranas prisistato internete. skaityti »

Pelę neįgaliesiems „sumontuos“ tiesiog smegenyse

Ateinančiais metais JAV vyks eksperimentų su žmonėmis serija. Šie eksperimentai turėtų leisti paraližuotiems ligoniams naudotis kompiuteriu skaityti »