Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Publikuota: 2017 m. liepos 13 d. ketvirtadienis

Šiandien kaip niekada anksčiau jaučiamas didžiulis spaudimas IT rinkai pasiūlyti didelės spartos sistemas, kurios galėtų būti lengvai pritaikomos sparčiai besikeičiančioje verslo aplinkoje. Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. Būtent dėl šios priežasties pristatyti jau 14-tos kartos „PowerEdge“ serveriai, leidžiantys klientams lengviau susikoncentruoti ties verslo augimu ir inovacijomis.

„14-tos kartos „Dell EMC PowerEdge“ serveriai keičia nusistovėjusią sistemą ir skatina mūsų klientus imtis IT transformacijų, – teigia „Dell EMC Server Solutions“ prezidentas Ashley Gorakhpurwalla. – Mūsų šiuolaikiniai infrastruktūros sprendimai iš esmės pakeis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką. Naudodami kibernetinio atsparumo architektūrą ir našumo galimybes padėsime klientams išnaudoti jų verslo potencialą.“

Neseniai vykusioje „Dell EMC World 2017“ konferencijoje pristatytas 14-tos kartos „Dell EMC PowerEdge“ serverių dizainas sukuria lanksčią, automatizuotą ir saugią duomenų apdorojimo platformą, skirtą tradicinėms ir debesijos programoms. Šie serveriai skirti naujiems „Intel® Xeon® Scalable“ procesoriams. Kartu tai modernaus duomenų centro pagrindas, leidžiantis klientams sparčiau diegti naujoves, siekiant IT transformacijos, bei padedantis klientams paspartinti programinės įrangos duomenų saugojimo ir hiperkonsoliduotos infrastruktūros paketų diegimą: paspartintas duomenų bazės veikimas ir mažesnė laukimo trukmė, spartesnis ir sklandesnis virtualių mašinų perkėlimas bei spartesnis saugojimo našumas.

Sumanus „Dell EMC PowerEdge“ serverių automatizavimas leidžia IT specialistams sutelkti dėmesį į veiklai svarbias užduotis, kurios skatina didesnį klientų pasitenkinimą ir verslo augimą. Konkrečiau kalbant, „OpenManage Enterprise“ su galinga „RESTful API“ technologija siūlo įrankius diegimui, atnaujinimams, stebėjimui ir priežiūrai automatizuoti. Naujoji galingesnė „OpenManage Enterprise“ valdymo konsolė vartotojams suteikia lengvą serverio ciklo valdymą, naudojant patobulintą integruotą „Dell“ nuotolinės prieigos valdiklį (iDRAC9). Kartu siūlomas 90 proc. spartesnis „PowerEdge“ serverio problemų sprendimas, naudojant „ProSupport Plus“ ir proaktyvią trikdžius prognozuojančią „SupportAssist“ technologiją

„Dell EMC“ pozicija užtikrina, kad integruota apsauga yra neatskiriama nuo duomenų apdorojimo ir neturėtų būti papildomai apmokestinama. Pastarųjų dviejų kartų „Dell EMC PowerEdge“ serveriuose taikoma „Root of Trust“ technologija.

Bendradarbiaudama su „Intel“, „Dell EMC“ pristato ir naujus „Intel® Xeon®“ procesorius, skirtus 14 kartos „Dell EMC PowerEdge“ serveriams. Šių serverių klientai gaus 27 proc. daugiau procesoriaus branduolių ir 50 proc. daugiau atminties pralaidumo bei galės paspartinti svarbių verslo programų ir darbo krūvių našumą. Naujųjų serverių asortimentas apima montuojamus į spintą („Rack“ tipo“) ir modulinius („Blade“ tipo) serverius.

„PowerEdge“ serveriai taip pat yra ir daugelio „Dell EMC“ sprendimų pagrindas. Naujieji serveriai bus įmontuoti į saugojimo ir duomenų centrų įrenginius, hiperkonsoliduotus prietaisus ir sistemas, hibridines „debesų“ platformas, paruoštus rinkinius ir kitus „Dell EMC“ sprendimus. Tai leis programinės įrangos valdymo paketui, esančiam aparatinėje įrangoje, optimizuoti našumą.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »