„Samsung“ lietuviams pristato 4K raiška filmuojančią kamerą „Gear 360“

Publikuota: 2017 m. birželio 5 d. pirmadienis

Praėjus vos keliems mėnesiams nuo naujausio „Samsung“ flagmano „Galaxy S8” pristatymo, visiems socialinių tinklų mylėtojams Lietuvoje nuo dabar galima įsigyti ir naujausią 360 laipsnių kampu filmuojančią kamerą „Samsung Gear 360“. Naudodamiesi šiuo įrenginiu vartotojai galės kurti įtraukiančius 360 laipsnių aprėpties vaizdo įrašus, o, panorėjus, akimirksniu jais pasidalinti ir socialinių tinklų profiliuose. Šių metų kameros modelis pasižymi ne tik nauju, patogesniu dizainu, bet ir patobulintomis techninėmis savybėmis bei galimybe filmuoti 4K raiška.

„Gear 360“ kamera leidžia vartotojams nufilmuoti vaizdo įrašus 360 laipsnių kampu, kuriuos žiūrint galima pasijusti tarsi esant pačiame įvykių centre. Itin ryškus ir detalus vaizdas išgaunamas dėl to, kad kamera pasižymi dvigubais 8.4 megapikselių plataus kampo lęšiais, leidžiančiais fiksuoti 15 megapikselių nuotraukas bei 360 laipsnių 4K vaizdo įrašus. Ryškūs F2.2 lęšiai leidžia išgauti detalų vaizdą, net jei fotografuojama ar filmuojama prasto apšveitimo sąlygomis.

Tam, kad kurti turinį būtų dar paprasčiau, naujoji „Gear 360“ kamera turi papildomų fotografavimo ir filmavimo režimų bei redagavimo įrankių. Be to, 360 laipsnių kampu nufilmuota medžiaga gali būtų konvertuojama į standartinius formatus paprastesniam turinio dalinimuisi su kitais.

Naujoji kamera taip pat palaiko aukštos kokybės 360 laipsnių tiesioginę vaizdo transliaciją*. Naudojantis Wi-Fi arba USB jungtimi, naudotojas gali iš karto perkelti turinį iš kameros į su ja suderintą išmanųjį telefoną arba kompiuterį. Su naująja kamera filmuojamas turinys taip pat gali būti gyvai transliuojamas socialiniame tinkle „Facebook“, „Youtube“ ar „Samsung“ virtualiosios realybės platformoje.

Atnaujintas ir „Gear 360“ dizainas: nors įrenginio spalvos išlieka juoda ir balta, tačiau astronauto šalmą primenantis korpusas kur kas lengvesnis ir kompaktiškesnis, nei senesnio modelio. Patogumo suteikia ir integruotas stovas, patogiai viena ranka prietaisą laikyti leidžianti rankena bei suderinamumas su trečiųjų šalių priedais bei stovais.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »