„Samsung“ lietuviams pristato 4K raiška filmuojančią kamerą „Gear 360“

Publikuota: 2017 m. birželio 5 d. pirmadienis

Praėjus vos keliems mėnesiams nuo naujausio „Samsung“ flagmano „Galaxy S8” pristatymo, visiems socialinių tinklų mylėtojams Lietuvoje nuo dabar galima įsigyti ir naujausią 360 laipsnių kampu filmuojančią kamerą „Samsung Gear 360“. Naudodamiesi šiuo įrenginiu vartotojai galės kurti įtraukiančius 360 laipsnių aprėpties vaizdo įrašus, o, panorėjus, akimirksniu jais pasidalinti ir socialinių tinklų profiliuose. Šių metų kameros modelis pasižymi ne tik nauju, patogesniu dizainu, bet ir patobulintomis techninėmis savybėmis bei galimybe filmuoti 4K raiška.

„Gear 360“ kamera leidžia vartotojams nufilmuoti vaizdo įrašus 360 laipsnių kampu, kuriuos žiūrint galima pasijusti tarsi esant pačiame įvykių centre. Itin ryškus ir detalus vaizdas išgaunamas dėl to, kad kamera pasižymi dvigubais 8.4 megapikselių plataus kampo lęšiais, leidžiančiais fiksuoti 15 megapikselių nuotraukas bei 360 laipsnių 4K vaizdo įrašus. Ryškūs F2.2 lęšiai leidžia išgauti detalų vaizdą, net jei fotografuojama ar filmuojama prasto apšveitimo sąlygomis.

Tam, kad kurti turinį būtų dar paprasčiau, naujoji „Gear 360“ kamera turi papildomų fotografavimo ir filmavimo režimų bei redagavimo įrankių. Be to, 360 laipsnių kampu nufilmuota medžiaga gali būtų konvertuojama į standartinius formatus paprastesniam turinio dalinimuisi su kitais.

Naujoji kamera taip pat palaiko aukštos kokybės 360 laipsnių tiesioginę vaizdo transliaciją*. Naudojantis Wi-Fi arba USB jungtimi, naudotojas gali iš karto perkelti turinį iš kameros į su ja suderintą išmanųjį telefoną arba kompiuterį. Su naująja kamera filmuojamas turinys taip pat gali būti gyvai transliuojamas socialiniame tinkle „Facebook“, „Youtube“ ar „Samsung“ virtualiosios realybės platformoje.

Atnaujintas ir „Gear 360“ dizainas: nors įrenginio spalvos išlieka juoda ir balta, tačiau astronauto šalmą primenantis korpusas kur kas lengvesnis ir kompaktiškesnis, nei senesnio modelio. Patogumo suteikia ir integruotas stovas, patogiai viena ranka prietaisą laikyti leidžianti rankena bei suderinamumas su trečiųjų šalių priedais bei stovais.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »