„Samsung“ lietuviams pristato 4K raiška filmuojančią kamerą „Gear 360“

Publikuota: 2017 m. birželio 5 d. pirmadienis

Praėjus vos keliems mėnesiams nuo naujausio „Samsung“ flagmano „Galaxy S8” pristatymo, visiems socialinių tinklų mylėtojams Lietuvoje nuo dabar galima įsigyti ir naujausią 360 laipsnių kampu filmuojančią kamerą „Samsung Gear 360“. Naudodamiesi šiuo įrenginiu vartotojai galės kurti įtraukiančius 360 laipsnių aprėpties vaizdo įrašus, o, panorėjus, akimirksniu jais pasidalinti ir socialinių tinklų profiliuose. Šių metų kameros modelis pasižymi ne tik nauju, patogesniu dizainu, bet ir patobulintomis techninėmis savybėmis bei galimybe filmuoti 4K raiška.

„Gear 360“ kamera leidžia vartotojams nufilmuoti vaizdo įrašus 360 laipsnių kampu, kuriuos žiūrint galima pasijusti tarsi esant pačiame įvykių centre. Itin ryškus ir detalus vaizdas išgaunamas dėl to, kad kamera pasižymi dvigubais 8.4 megapikselių plataus kampo lęšiais, leidžiančiais fiksuoti 15 megapikselių nuotraukas bei 360 laipsnių 4K vaizdo įrašus. Ryškūs F2.2 lęšiai leidžia išgauti detalų vaizdą, net jei fotografuojama ar filmuojama prasto apšveitimo sąlygomis.

Tam, kad kurti turinį būtų dar paprasčiau, naujoji „Gear 360“ kamera turi papildomų fotografavimo ir filmavimo režimų bei redagavimo įrankių. Be to, 360 laipsnių kampu nufilmuota medžiaga gali būtų konvertuojama į standartinius formatus paprastesniam turinio dalinimuisi su kitais.

Naujoji kamera taip pat palaiko aukštos kokybės 360 laipsnių tiesioginę vaizdo transliaciją*. Naudojantis Wi-Fi arba USB jungtimi, naudotojas gali iš karto perkelti turinį iš kameros į su ja suderintą išmanųjį telefoną arba kompiuterį. Su naująja kamera filmuojamas turinys taip pat gali būti gyvai transliuojamas socialiniame tinkle „Facebook“, „Youtube“ ar „Samsung“ virtualiosios realybės platformoje.

Atnaujintas ir „Gear 360“ dizainas: nors įrenginio spalvos išlieka juoda ir balta, tačiau astronauto šalmą primenantis korpusas kur kas lengvesnis ir kompaktiškesnis, nei senesnio modelio. Patogumo suteikia ir integruotas stovas, patogiai viena ranka prietaisą laikyti leidžianti rankena bei suderinamumas su trečiųjų šalių priedais bei stovais.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Kas ketvirtas Lietuvos verslininkas pirmiausia laukia pokyčių švietimo sistemoje

Nuo realių darbo rinkos poreikių atitrūkusi Lietuvos švietimo sistema tampa kliūtimi kuriant geresnį gyvenimą Lietuvoje. Tuo įsitikinęs kas ketvirtas šalies verslininkas, įžvelgiantis švietimo sistemos reformų būtinybę. skaityti »

Kaip pasikeitusi darbo rinka diktuoja technologijų madas?

Prognozuojama, kad iki 2020–ųjų 40 proc. pasaulio gyventojų dirbs patys sau – vyraus laisvai samdomo darbo rinka. skaityti »

Kam reikalinga 360 laipsnių vaizdo kamera?

Dažniausiai apie 360 laipsnių vaizdo kamerą pagalvoja atostogas planuojantys žmonės, mėgstantys fiksuoti akimirkas kalnuose, ekskursijose po miestą ir t.t. skaityti »

Keturi būdai, kaip apsaugoti išmaniuosius vasaros karščių metu

Temperatūrai lauke stipriai šovus į viršų, lietuviai turėtų saugotis ne tik patys, bet ir pagalvoti apie savo išmaniuosius įrenginius. skaityti »

Kur Lietuvoje rastume daugiausiai televizoriaus pultelių?

Kas svarbiausia, renkantis naują televizorių, kokie dalykai, susiję su šiais prietaisais, labiausiai erzina skirtingų miestų gyventojus ir kuriame šalies krašte galima rasti daugiausiai televizoriaus pultelių? skaityti »

ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas vartotojams suteiks daugiau teisių, įmonėms – pareigų

Dėl technologinių pasiekimų pasaulyje sukurtų, apdorotų ir dalijamų duomenų kiekis pastaraisiais metais pasiekė nenumatytas proporcijas. skaityti »

Robotizacija kurs naujas darbo vietas

Pramonė neišvengiamai turi pereiti prie robotizacijos tam, kad būtų didinamas darbų efektyvumas, atliekamų užduočių tikslumas ir užtikrinamas saugumas. Taip tikina ekspertai ir priduria, kad robotų kuriama ekonominė nauda – akivaizdi. skaityti »

Svarbiausios televizorių savybės žaidimų mėgėjams

Pastaraisiais metais žaidimų rinkai skirtos konsolės smarkiai patobulėjo – naujausi įrenginiai palaiko ir 4K grafiką, ir aukštą dinaminį diapazoną. skaityti »

„Microsoft“ technologija leis valdyti išmanųjį be rankų

„Microsoft Research“ sukūrė technologiją „GlassHands“, kuri leidžia valdyti mobilųjį įrenginį rankų judesiais ore ar ant bet kokio norimo paviršiaus. skaityti »

Nuo šiol kompiuteriui krauti nebereikės laidų

Belaidis krovimas tampa viena naujausių technologijų, kurias siūlo mobiliųjų telefonų ir planšečių gamintojai. skaityti »