„Samsung“ lietuviams pristato 4K raiška filmuojančią kamerą „Gear 360“

Publikuota: 2017 m. birželio 5 d. pirmadienis

Praėjus vos keliems mėnesiams nuo naujausio „Samsung“ flagmano „Galaxy S8” pristatymo, visiems socialinių tinklų mylėtojams Lietuvoje nuo dabar galima įsigyti ir naujausią 360 laipsnių kampu filmuojančią kamerą „Samsung Gear 360“. Naudodamiesi šiuo įrenginiu vartotojai galės kurti įtraukiančius 360 laipsnių aprėpties vaizdo įrašus, o, panorėjus, akimirksniu jais pasidalinti ir socialinių tinklų profiliuose. Šių metų kameros modelis pasižymi ne tik nauju, patogesniu dizainu, bet ir patobulintomis techninėmis savybėmis bei galimybe filmuoti 4K raiška.

„Gear 360“ kamera leidžia vartotojams nufilmuoti vaizdo įrašus 360 laipsnių kampu, kuriuos žiūrint galima pasijusti tarsi esant pačiame įvykių centre. Itin ryškus ir detalus vaizdas išgaunamas dėl to, kad kamera pasižymi dvigubais 8.4 megapikselių plataus kampo lęšiais, leidžiančiais fiksuoti 15 megapikselių nuotraukas bei 360 laipsnių 4K vaizdo įrašus. Ryškūs F2.2 lęšiai leidžia išgauti detalų vaizdą, net jei fotografuojama ar filmuojama prasto apšveitimo sąlygomis.

Tam, kad kurti turinį būtų dar paprasčiau, naujoji „Gear 360“ kamera turi papildomų fotografavimo ir filmavimo režimų bei redagavimo įrankių. Be to, 360 laipsnių kampu nufilmuota medžiaga gali būtų konvertuojama į standartinius formatus paprastesniam turinio dalinimuisi su kitais.

Naujoji kamera taip pat palaiko aukštos kokybės 360 laipsnių tiesioginę vaizdo transliaciją*. Naudojantis Wi-Fi arba USB jungtimi, naudotojas gali iš karto perkelti turinį iš kameros į su ja suderintą išmanųjį telefoną arba kompiuterį. Su naująja kamera filmuojamas turinys taip pat gali būti gyvai transliuojamas socialiniame tinkle „Facebook“, „Youtube“ ar „Samsung“ virtualiosios realybės platformoje.

Atnaujintas ir „Gear 360“ dizainas: nors įrenginio spalvos išlieka juoda ir balta, tačiau astronauto šalmą primenantis korpusas kur kas lengvesnis ir kompaktiškesnis, nei senesnio modelio. Patogumo suteikia ir integruotas stovas, patogiai viena ranka prietaisą laikyti leidžianti rankena bei suderinamumas su trečiųjų šalių priedais bei stovais.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Microsoft“ sukūrė nemokamą programėlę silpnaregiams

„Microsoft“ sukūrė nemokamą mobilią programėlę „Seeing AI“ silpnaregiams, kuri analizuoja vaizdo kameros informaciją ir pasakoja balsu, ką mato aplink. skaityti »

Skaitmeninė evoliucija: kokios šalys lyderiauja?

Flečerio mokykla ir „Mastercard“ atliko tyrimą ir paskelbė ataskaitą „Skaitmeninės evoliucijos indeksas 2017 metais“, kurioje vertinami šalių pasiekimai skaitmeninės ekonomikos srityje. skaityti »

18 proc. elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, 18 proc. visų laikomų elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami. skaityti »

Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. skaityti »

Vairuotojų dėmesiui: 4 išmanūs sprendimai saugiam eismui

Pasirodo, eismo saugumo sprendimai gimsta ne tik automobilių gamyklose, bet ir išmaniųjų telefonų gamintojų dirbtuvėse. skaityti »

Sukurtas trimatis infraraudonųjų spindulių veido skeneris

Bendrovė „Morpho“ išleido naują biometrijos terminalą „3D Face Reader“, skirtą identifikuoti darbuotojus, skenuojant jų veidus. skaityti »

Elektroninės komercijos naujienos: siuntas pristatantys dronai ir auganti Kinijos galia

Elektroniniai verslai smarkiai keičia ne tik mažmeninės prekybos, bet ir logistikos sektorių. Kas ir kaip mums pristatinės mūsų internetinius pirkinius ir kas mums parduos prekes? skaityti »

Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. skaityti »

„Microsoft“ pristatė klaviatūrą su įtaisytu pirštų atspaudų skeneriu

Klaviatūra panaši į pirmtakę „Surface Keyboard“, tačiau turi atskirą mygtuką su jutikliu „Fingerprint ID“, kuris geba pažinti naudotoją. skaityti »

Saulėtekio slėnyje kuriamos aukštosios technologijos Silicio slėniui

Saulėtekio slėnyje Vilniuje įsikūręs Fizinių ir technologijos mokslų centras bendradarbiauja su Silicio slėnio kompanija „Lam Research Corporation“. skaityti »