Simo Leisti paskirtas „Cisco“ generaliniu direktoriumi Suomijai ir Baltijos šalims

Publikuota: 2014 m. liepos 28 d. pirmadienis

Simo Leisti nuo naujų „Cisco“ fiskalinių metų, liepos 26 d., perėmė generalinio direktoriaus Suomijai ir Baltijos šalims pareigas. Jis yra atsakingas „Cisco“ viceprezidentui Šiaurės Europai Peter Karlstromer.

Simo Leisti „Cisco“ dirba nuo 2010 m. Jis vadovavo Suomijos ir Baltijos šalių paslaugų pardavimo komandai, vėliau rūpinosi paslaugų pardavimu Danijoje.

„Simo Leisti labai padėjo augti mūsų paslaugų sektoriui Suomijoje, Baltijos šalyse ir Danijoje. Esu tikras, kad jam taip pat seksis vadovauti „Cisco“ dar labiau siekiant į sprendimus orientuotos organizacijos tikslų, – sako P. Karlstromer. – Taip pat norėčiau padėkoti Esai už jo ilgą ir sėkmingą tarnybą „Cisco“. Jį čia prisimins ir jo ilgėsis daugelis.“

„Judame skaitmeninės ekonomikos link, kurioje IT, „Visa ko Internetas“ atliks pagrindinį vaidmenį. Mano misija – kad mūsų produktai ir paslaugos, bendradarbiavimas su mūsų partneriais gerintų mūsų sprendimus, patenkintų klientų poreikius ir padėtų jiems pasiekti puikių verslo rezultatų“, – kalbėjo Simo Leisti.

Anksčiau keletą metų Simo Leisti yra dirbęs IBM, vadovaudamas kompleksinių klientų sprendimų pardavimams. Lapenrantos technologijų universitete jis įgijo magistro laipsnį.

Simo Leisti yra vedęs, turi dvi dukras. Jis gyvena Suomijos Tuusulos mieste, yra uolus Alpių slidinėjimo ir kitų sporto šakų propaguotojas. Taip pat jis mėgsta groti gitara.

Buvęs generalinis direktorius Esa Korvenmaa tapo nepriklausomu verslo konsultantu ir profesionaliu tarybų nariu – jis galės pasiūlyti savo trisdešimties metų patirtį, įgytą Suomijos kompanijose.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »