„TechnoValentino“ vakarėlį galėsite stebėti ir internete

Publikuota: 2004 m. vasario 12 d. ketvirtadienis
Bilietai

Ateinantį šeštadienį, Šv. Valentino dieną, klube „Tango arena“ (Jasinskio g. 14) vyks jau šeštasis „TechnoValentino“ vakarėlis su Lietuvos bei svečių šalių didžėjais ir muzikantais. Džiugi žinia internautams – kas patingės ir ten nenueis, galės renginį tiesiogiai stebėti internete!

Vos spėjus atsipeikėti ir jau beveik pamiršti Kalėdų raudonumą, šį šeštadienį visus vienai dienai vėl užpuls raudonumas. Kasmetinis renginys „TechnoValentino“ šiemet visus kvies pabėgti į klubą „Tango arena“, kur vyks jau šeštasis vakarėlis su Lietuvos bei svečių šalių didžėjais ir muzikantais. Renginio pradžia 22 val. Bet jeigu nepavyktų ten patekti, šėlstantį jaunimą bus galima stebėti interneto svetainėje adresu http://unicaster.microsite.lt/unicaster

Prisimenant praėjusius metus kuomet jaunimas ir ne tik šėlo Kaune, klube „Combo“ ir Vilniuje, Profesinių sąjungų kultūros rūmuose, tąkart galimybę tokio masto renginį stebėti internete suteikė UAB „Penki kontinentai“ įmonių grupė, kurių dėka tiesioginė transliacija vyko dideliuose ACM ekranuose virš Vilniaus operos ir baleto teatro bei interneto tinklapyje http://unicaster.microsite.lt/unicaster.

Renginio rėmėja IT kompanija „Penki kontinentai“ šiemet Lietuvos interneto landžiotojams vėl suteiks galimybę Vilniuje vykstantį renginį tiesiogiai žiūrėti internete. Bendrovės dizaineriai atnaujino renginio svetainę www.technovalentino.lt Svetainę „Penkių kontinentų“ dizaineriai prieš kelis metus sukūrė specialiai šiam renginiui bei jo mylėtojams burtis. Panaudota speciali turinio valdymo sistema „I-manager“, svetainės atnaujinimą bei palaikymą paverčianti paprastu mygtuko spustelėjimu.

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »