„Transcend JetFlash“ dabar jau ir MP3 grotuvas

Publikuota: 2004 m. liepos 21 d. trečiadienis

Bendrovė „Transcend Information“ pranešė išleidžianti eilę naujų „JetFlash MP3“ grotuvų. Kaip tampa aišku iš pavadinimo, tai „flash“ tipo atmintimi paremtas MP3 failų grotuvas, kurio talpa gali būti nuo 128 Mb iki 1 Gb. Iš viso bus gaminami keturi šio grotuvo modeliai 128 Mb (TS128MJF-MP3), 256 Mb (TS256MJF-MP3), 512 Mb (TS512MJF-MP3) ir 1 Gb (TS1GJF-MP3) talpos.

Transcend JetFlash
Transcend JetFlash

Šie mažyčiai įrenginiai valdomi vieno klavišo-vairalazdės pagalba, jie turi žydrai apšviečiamą skystųjų kristalų displėjų. „JetFlash MP3“ su kompiuteriu galima sujungti USB 2.0 jungties pagalba (duomenų perdavimo greitis – 3,2 ir 2,8 Mb/sek). Naujojo grotuvo matmenys 86 x 36 x 16,5 mm, svoris – 25 gramai (be akumuliatoriaus). Kaip ir daugelis kitų tokio tipo įrenginių, grotuvas gali atlikti skaitmeninio diktofono ir FM radijo bangų imtuvo funkcijas.

Naujasis „JetFlash“ palaiko MP3 ir WMA formatų muzikinius failus, garsas įrašomas WAV formatu. Taip pat jame įtaisytas FM bangų imtuvas su 10 programuojamų kanalų. Elektros energijos šis grotuvas gauna iš AAA tipo elemento, kurio pakanka iki 15 valandų darbo. Naudojantis grotuvu kaip diktofonu, vieno elemento užteks iki 27 valandų darbo (dirbant su 512 Mb talpos modeliu).

Šaltinis: iXBT.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Samsung“ planšetinis kompiuteris „Galaxy Tab S2” pasiekė Lietuvą

Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse prasideda ploniausio bei lengviausio savo dydžio kategorijoje „Samsung“ planšetinio kompiuterio „Galaxy Tab S2” pardavimai. skaityti »

LG planšetė „G Pad II 10.1“ spalį ir Lietuvoje

Parodoje IFA pristatytą LG planšetinį kompiuterį „G Pad II 10.1“ nuo spalio pradžios bus galima įsigyti ir Lietuvoje. skaityti »

Metų pabaigoje mobiliaisiais telefonais naudosis 95 proc. planetos gyventojų

Kaip skelbiama naujausioje Jungtinių Tautų (JT) ataskaitoje, šių metų pabaigoje mobiliuoju ryšiu naudosis 7 mlrd. pasaulio gyventojų, o tai yra per 95 proc. visos žmonijos. skaityti »

„MasterCard“ prisidės prie išmaniųjų miestų statybos

Mokėjimo sistemos „MasterCard“ atstovai nusprendė išnaudoti didžiulę su mokėjimais susijusią duomenų bazę ir, remdamiesi ja, ja suprojektuoti išmanųjį miestą. skaityti »

Pirmasis pasaulyje 8K televizorius kainuos 133 tūkst. dol.

Nors pasaulinė televizorių rinka dar ne iki galo prisitaikė prie standarto 4K, o kompanija „Sharp“ jau suskubo pasiūlyti klientams kai ką daugiau. skaityti »

„Apple“ išleido operacinę sistemą „iOS 9“

Rugsėjo 16 d. kompanija „Apple“ išleido „iPhone“ ir „iPad“ skirtą operacinę sistemą „iOS 9“. skaityti »

Vilniuje pristatyti išmanieji telefonai „Sony Xperia Z5“

Vilniuje susirinkę žiniasklaidos atstovai ir „Sony“ gerbėjai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su naujos kartos kamerą turinčiais „Xperia Z5“ ir „Xperia Z5 Compact“ išmaniaisiais telefonais bei su pirmuoju pasaulyje išmaniuoju telefonu „Xperia Z5 Premium“ turinčiu 4K raiškos ekraną. skaityti »

Pasirodė atsinaujinę ir patobulėję galingi „Alienware“ kompiuteriai

Kompiuterinių žaidimų ir technologijų entuziastai gali džiūgauti – itin sparčių ir galingų, originalios išvaizdos „Alienware“ produktų seriją papildė naujos kartos „Alienware X51“ stalinis žaidimų kompiuteris bei atnaujinti nešiojamieji „Alienware 13“, „Alienware 15“ bei „Alienware 17“ kompiuteriai. skaityti »

Kas naujo išmaniųjų telefonų pasaulyje?

Išmanieji telefonai sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Kas mėnesį į rinką ateina keletas dešimčių naujų modelių, todėl nenuostabu, kad ši sritis yra tokia įdomi ir patraukli jauniems technomanams. Pasižiūrėkime, kas naujo išmaniųjų telefonų pasaulyje pastarosiomis dienomis. skaityti »

Išleistas žodynas „Anglonas“, skirtas „Android“ įrenginiams

Bendrovė „Fotonija“ pristatė naują anglų–lietuvių–anglų kalbų žodyno „Anglonas“ versiją, skirtą „Android“ išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams. skaityti »