Trys naujos „iPad“ taikomosios programos, skirtos dirbti su „Photoshop“

Publikuota: 2011 m. balandžio 12 d. antradienis

Pamirškite Flash‘ą – naujausi „Adobe“ kūriniai yra daug įdomesni nei koks nors Jūsų naršyklės atnaujinimas, leidžiantis žvalgytis po restoranų valgiaraščius internete. Taigi, trys kompanijos „Adobe“ taikomosios programos – „Eazel“, „Nav“ ir „Lava“ – naudojamos kartu su „Photoshop CS5“, suteiks galimybę, pasitelkus į pagalbą jutiklinį ekraną, valdyti „Photoshop“ funkcijas kompiuteryje.

Naudodami taikomąją programą „Eazel“, savo „iPad“ ekrane galėsite piešti pirštu, o rezultatus iš karto matyti „Photoshop“ lange savo kompiuteryje. Vos tik paliesite jutiklinį ekraną penkiais rankos pirštais, kiekvienu iš jų galėsite be vargo pasirinkti piešimo įrankį, potepio dydį, ryškumą ir kitus parametrus. Judindami nykštį į kairę arba į dešinę, darbą ištrinsite (angl. undo) arba grąžinsite į pirminę būseną (angl. redo). Verta atkreipti dėmesį, jog visa tai galėtų būti pritaikyta ir daugelyje kitų taikomųjų programų, skirtų ne vien piešti.

Kita taikomoji programa – „Nav“. Naudodamiesi ja, galite visą „Photoshop“ įrankių paletę matyti savo „iPad“ jutikliniame ekrane. Paspaudę reikiamo įrankio ikonėlę, be vargo pasirinksite norimą darbo su „Photoshop“ įrankį. Iš viso čia yra 16 langelių, kuriuose savo nuožiūra galite išdėlioti dažniausiai naudojamus įrankius. Be to, taikomoji programa „Nav“ įgalins Jus atidaryti, kopijuoti, keisti vietomis „Photoshop“ darbalaukius „iPad“ ekrane. Ši funkcija yra paprasta, tačiau bene pati patogiausia.

Taikomoji programa „Lava“ – tai tarsi spalvų paletė jutikliniame ekrane, kur pirštais galite sumaišyti spalvas ir sukurti norimą unikalią spalvą. Bet kas, kas kada nors yra maišęs aliejinius ar akrilinius dažus paletėje (arba ant kokios senos medžio lentos ar plastiko gabalo), supras, jog šis darbas reikalauja daugiau jausmo ir intuicijos, nei tai gali suteikti elementarus kryžiuko vedžiojimas po spalvų paletę monitoriaus ekrane. „Lava“ padeda maišyti spalvas tiesiogiai prie jų prisilietus, o rezultatus perkelti tiesiai į „Photoshop“.

Visos šios taikomosios programos sukurtos pagal „Adobe“ Touch SDK (Software Development Kit) programą, kuria bet kas gali kurti „iPad“ taikomąsias programas, skirtas dirbti su „Photoshop“. Ir nors kol kas minėti produktai dar nėra prieinami, tai puikus pavyzdys, ką gali „Adobe“, kai ji nekariauja su „Apple“ dėl „Flash“. Be to, šios taikomosios programos atskleidžia jutiklinio ekrano galimybes ir leidžia ištrūkti iš griežtų kompiuterio monitoriaus rėmų.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Skaitymas iš virpesių: inžinieriai rado būdą rekonstruoti garsą iš daikto virpėjimo

Masačiusetso technologijų universiteto (MIT) ir bendrovių „Microsoft“ bei „Adobe“ programuotojai sukūrė išties žadą atimantį algoritmą – jis jūsų išsakytus žodžius atkurs pagal, pavyzdžiui, greta jūsų ant stalo gulinčio bulvių traškučių pakelio virpesius. skaityti »

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »