Verslo lyderių diskusijos – „Globaliose „CeBIT“ konferencijose“

Publikuota: 2008 m. kovo 21 d. penktadienis

 

Verslo lyderių diskusijos – „Globaliose „CeBIT“ konferencijose“
Geresnė kokybė Verslo lyderių diskusijos – „Globaliose „CeBIT“ konferencijose“ Prastesnė kokybė

Jau 22-ą kartą Hanoveryje vykusioje pasaulinėje IT ir telekomunikacijų parodoje „CeBIT 2008“ buvo galima išgirsti garsiausių šios srities specialistų nuomonę apie rinkos aktualijas ir ateities tendencijas. Šiais metais pirmą kartą parodos organizatorius pristatė renginių ciklą „Globalios „CeBIT“ konferencijos“. Jų metu daugiausia buvo diskutuojama apie IT integraciją į įvairias gyvenimo ir veiklos sritis. „Globaliose „CeBIT“ konferencijose“ taip pat aktyviai dalyvavo Penkių kontinentų įmonių grupės atstovai, kurie parodoje pristatė savo sukurtus bankinių technologijų, mokėjimo sistemų, šviesolaidinio interneto, IP televizijos ir telefonijos, intelektinio būsto sprendimus. 

Šaltinis: „Penki kontinentai“
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (27)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »