„Vertu“ pristatė pirmąjį „Android“ išmanųjį telefoną

Publikuota: 2013 m. vasario 13 d. trečiadienis

Kompanija „Vertu“, elitinių mobiliųjų telefonų gamintoja, anonsavo savo pirmąjį išmanųjį telefoną, valdomą operacinės sistemos „Android“, praneša „BBC News“.

Išmanusis telefonas „Vertu Ti“ kainuos 7 900–16 500 eurų – tai priklausys nuo korpuso ir apdailos medžiagų. Brangesniuose modeliuose naudojamas auksas, o pigesniuose – titanas ir oda. „Vertu Ti“ dirba valdomas „Android 4.0“.

Išmaniajame telefone yra dviejų branduolių procesorius, dirbantis 1,7 GH taktiniu dažniu. „Vertu Ti“ ekranas padengtas safyriniu stiklu; 3,7 colių įstrižainės ekranas yra 480 x 800 taškų raiškos. Įrenginyje įdiegta 8 megapikselių kamera. Išmanusis telefonas nepalaiko LTE tinklų.

Komentuodamas ne pačias pažangiausias įrenginio charakteristikas, vyriausiasis „Vertu“ dizaineris Hutchas Hutchisonas pareiškė, kad jo kompanija „niekada nebus progresyviausia“. „Mes renkamės laiko patikrintas technologijas ir meistrišką išpildymą, – pabrėžė jis. – „Vertu“ nėra vienkartinis produktas.“

Kaip teigia kompanijos vadovas Perry Oostingas, „Vertu“ pasirinko „Android“, nes ši operacinė sistema yra populiariausia rinkoje.

„Vertu“ gyvuoja nuo 1998 metų. Ilgai kompanija leido įprastus telefonus su „Java“. Pirmasis „Vertu“ išmanusis telefonas – „Constellation Quest“ – pasirodė 2010 metais. Po jų sekė išmanusis telefonas „Constellation T“, pirmasis „Vertu“ aparatas jutikliniu ekranu.

„Constellation Quest“ ir „Constellation T“ valdė operacinė sistema „Symbian“, kuria kūrė „Nokia“, pirminė „Vertu“ kompanija. 2011 metais „Nokia“ nusprendė parduoti „Vertu“. Nauja „Vertu“ valdytoja tapo investicinė grupė „EQT VI“. Sandoris įvyko 2012 metų vasarą, suma neskelbiama.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »