„Windows XP“ „skylės“ užsklanda stabdo kompiuterį

Publikuota: 2003 m. balandžio 24 d. ketvirtadienis
Praeitą savaitę bendrovė „Microsoft“ savo tinklapyje paskelbė biuletenį MS03-013, kuriame aprašoma eilinė „skylė“ „Windows XP“ apsaugos sistemoje ir pateikiama nauja užsklanda jai likviduoti. Ši „skylė“ vertinama kaip „svarbi“, t.y. antras pagal pavojingumą įvertinimas. Ji leidžia piktavaliams prisijungus prie sistemos padidinti savo priėjimo prie sisteminių resursų privilegijas. Tiesa, norint tai padaryti, reikia iš pradžių įeiti į pačią kompiuterio sistemą, tad reali grėsmė nėra tokia didelė.

Tačiau atsargūs vartotojai jau įdiegė „Microsoft“ pasiūlytą užsklandą, po ko daugelis kompiuterių ėmė veikti daug lėčiau: bet kokių programų įjungimui „Windows XP“ ėmė gaišti gana daug laiko (iki 10 sek. vien tik programos įjungimui). Pranešimai apie tai pasirodė keliuose interneto forumuose, kur „patyrę“ vartotojai tuoj paskelbė, kad šios užsklandos pašalinimas grąžina kompiuteriui normalų greitį.

„Microsoft“ pranešė, kad ji jau gavo keletą skundų iš vartotojų, tačiau palaikymo tarnyba dar nesulaukė jokių skambučių dėl šios problemos. Kaip pranešama, „Microsoft“ specialistai bando ištaisyti šį nesklandumą, ir kai tik tai bus padaryta, bus išplatinta nauja užsklandos versija. Tačiau kol kas, vartotojams rekomenduojama įdiegti tą užsklandą kuri pateikiama dabar, o jei kompiuteris sulėtėja - skambinti į „Microsoft“ pagalbos tarnybą.

Nukentėję vartotojai pataria pašalinti šią užsklandą ir iki tol, kol nepasirodys nauja jos versija, neleisti pašalinių asmenų prie savo kompiuterio.
Šaltinis: www.rol.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą?

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »

Sukurtas atminties lustas padės greičiau apdoroti informaciją

Kalifornijos technologijos instituto tyrėjai sukūrė lustą, padėsiantį greičiau apdoroti informaciją mažesniuose įrenginiuose. skaityti »

„Samsung“ pristatė itin greitą ir patikimą nešiojamą diską „SSD T5“

Įrenginys turi naujausią 64 sluoksnių „V-NAND“ technologiją, todėl pasižymi vienu didžiausių rinkoje įrašymo greičiu, duomenų užšifravimu bei yra kompaktiško, bet patvaraus dizaino. skaityti »

Pirmasis telefonas vaikui: į ką atkreipti dėmesį perkant?

Rugsėjis tėveliams ir jų atžaloms, pradedančioms eiti į mokyklą, atneša nemažai iššūkių. Kai kuriems jų tenka pasirūpinti ne tik būtinais mokykliniais reikmenimis, tačiau ir tokiais pirkiniais kaip išmanusis telefonas. skaityti »

„IFA 2017“ parodoje – „Samsung“ produktai, keičiantys žmogaus kasdienybę

Šiuo metu Berlyne vykstančioje technologijų parodoje „IFA 2017“ „Samsung“ pristatė produktus, kurie, anot kompanijos atstovų, netolimoje ateityje pakeis mūsų kasdienybę. skaityti »

„Fitbit“ pristatė išmanųjų laikrodį „Ionic“

Fizinio aktyvumo apyrankių ir laikrodžių gamintoja „Fitbit“ šią savaitę pristatė ilgai lauktą produktą – išmanųjį laikrodį sportuojantiems „Fitbit Ionic“. skaityti »

Kaip išsirinkti planšetinį kompiuterį mokiniui?

Labai didelis planšetinių kompiuterių mobilumas suderintas su aukšto lygio funkcionalumu ir mažesnėmis nei nešiojamų kompiuterių kainomis lemia, kad ruošiantis mokyklai tikrai verta pagalvoti būtent apie šio įrenginio įsigijimą. skaityti »