nLite 0.98.7 beta 2

Publikuota: 2005 m. sausio 11 d. antradienis
Programa nLite 0.98.7 beta 2
Programa nLite 0.98.7 beta 2

Antroji programos, skirtos iš operacinės sistemos pašalinti nereikalingus vartotojui elementus, beta versija. „nLite“ leidžia iš sistemos pašalinti „Media Player“, „Internet Explorer“, „Outlook Express“, „MSN Explorer“, „Messenger“ ir t.t. komponentus.

Su ja galima sukurti „Windows“ instaliacinius diskus, kuriuose jau nebus jums nereikalingų elementų (t.y., paleisties diską galima sukurti be jau minėtų programų). Dirbti su ja gana lengva: tereikia uždėti (arba nuimti) varneles ties operacinės sistemos elementais, taip pasirenkant tai, kas iš tikrųjų bus reikalinga operacinėje sistemoje.

Programa veikia Windows 2000/XP/2003 OS, tam, kad ji veiktų, reikia įdiegti „Framework“ programą, kurią galima parsisiųsti iš „Microsoft“ svetainės arba rasti įvairiuose instaliaciniuose CD. Šioje versijoje pagerintas darbas su 2-uoju Windows XP pataisų rinkiniu, ištaisyta keletas klaidų.


Šaltinis: Straipsniai.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Naujasis „Microsoft“ įrankis padės taupyti baterijos veikimo laiką

Kompanija „Microsoft“ sukūrė naują įrankį, padėsiantį „Windows 8.1“ naudotojams nustatyti budėjimo režimu veikiančių prietaisų baterijų slopinimo priežastis. skaityti »

„Samsung“ pristato „Galaxy S5 mini“, „Galaxy Core II“ ir „Galaxy Young 2“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ pristatė 3 naujus „Galaxy“ linijos produktus, kurie Lietuvos rinką pasieks rugpjūčio mėn. skaityti »

LG flagmanas „G3“ – jau liepos viduryje ir Lietuvoje

Jau po kelių savaičių, liepos viduryje, Lietuvoje bus prieinamas naujausias LG flagmanas „G3“. skaityti »

„Microsoft“ išmanusis laikrodis turėtų pasirodyti spalio mėnesį

Sklinda gandai, kad programinės įrangos kompanija „Microsoft“ ketina imtis išmaniųjų laikrodžių gamybos. skaityti »

„Surface“ vardas gali būti pakeistas į „Lumia“

Kompanija „Nokia“, valdoma IT milžinės „Microsoft“, – šiuo metu yra bene vienintelė pasaulyje, kuri gamina „Windows Phone“ sistemos valdomus išmaniuosius telefonus. skaityti »

Nevyriausybinėms organizacijoms – nemokama galimybė dirbti moderniai ir mobiliai

Šiomis dienomis bendrovės „Microsoft Lietuva“ surengta penktoji „Bendrystės su NVO diena“ ir buvo skirta pristatyti nevyriausybinėms organizacijoms skirtas iniciatyvas. skaityti »

„Dell“ pristatė planšetes „Venue 7“ ir „Venue 8“

Taivanyje vykusios „Computex 2014“ parodos metu, „Dell“ pristatė atnaujintus „Venue 7“ ir „Venue 8“ planšetinių kompiuterių modelius su „Android“ operacine sistema. skaityti »

„Microsoft“ paskelbė apie gestais valdomo ekrano technologiją

Pranešama, kad „Lumia“ flagmanas, pavadinimu „McLaren“, pasirodys jau šių metų pabaigoje. skaityti »

„Windows Phone 8.1“ – lengviausias išmanusis telefonas

Indijos mobiliųjų įrenginių gamintoja XOLO ketina pristatyti „Windows Phone 8.1“ ir skelbia, kad tai bus lengviausias pasaulyje išmanusis telefonas. skaityti »

„Microsoft“ planuose – savaitę veikianti išmaniųjų telefonų baterija

Kompanija „Microsoft“ svarsto apie dviejų baterijų viename telefone idėją. skaityti »