„Facebook“ išanalizavo internetinių parduotuvių pirkėjų elgesio tendencijas

Publikuota: 2015 m. gruodžio 11 d. penktadienis

Konferencijoje „Content Marketing Summit“ socialinio tinklo „Facebook“ atstovai pristatė savo pastebėjimus apie internetinių parduotuvių pirkėjų elgesį ir jo pasikeitimus.

Štai keletas „Facebook“ pastebėtų tendencijų.

Išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai populiaresni už įprastus kompiuterius

„Facebook“ atstovų teigimu, tai lėmė itin spartus mobiliųjų įrenginių populiarumo augimas. Šiuo metu jų skaičius siekia 26 mln. Pernai – 24 mln., užpernai – 20 mln. Beje, ketvirtis iš šiandienių 26 mln. minėtų savininkų naudojasi „Facebook“ būtent mobiliuosiuose įrenginiuose.

Specialistai taip pat pabrėžė, kad daugėja ir vaizdo siužetų peržiūrų. Šiuo metu socialiniame tinkle „Facebook“ kasdien priskaičiuojama 8 mlrd. peržiūrų. 75 proc. iš jų – iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. Be to, šis rodiklis kiekvienais metais išauga 88 proc.

Vizualizacija

Žmonės vis mažiau skaito ir priima tekstinę informaciją. Tam nemažai įtakos daro „Instagram“ ir „Snapchat“. „Facebook“ atstovų teigimu, vaizdinė informacija leidžia taupyti laiką, todėl mobilieji įrenginiai tampa vis „vizualesni“.

Mobiliųjų įrenginių naudotojai nori atrasti naujoves

Mobiliųjų įrenginių savininkai nori pramogų ir naujų atradimų bei žinių. Be to, turinio kūrėju gali būti bet kas. Ypač tai juntama socialiniuose tinkluose. Mobilieji įrenginiai kuria naudotojams galimybę ne tik visą parą kurti turinį, bet ir sekti kitų publikuojamą turinį.

 

Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »