Internetinė intelekto lavinimo sistema jau prieinama ir Lietuvoje

Publikuota: 2013 m. vasario 8 d. penktadienis

Latvijos bendrovė „M.A.R.I.D.I.“ pranešė sukūrusi intelektualių gebėjimų treniravimo internetu sistemą. Kuriant projektą dalyvavo žinomi ekspertai, psichologijos mokslų daktarai.

„BrainPlus“ užsiėmimų sistema yra internetinių užduočių kompleksas, susidedantis iš daugiau kaip 700 užduočių lygių. Pasak sistemos kūrėjų, užduočių ir lygių kiekis ateityje bus nuolat didinamas.

Skelbiama, kad užsiėmimai pagal „BrainPlus“ sistemą lavina tokias intelekto savybes kaip suvokimas, dėmesys, atmintis, logiškas ir kūrybiškas mąstymas, gebėjimas analizuoti informaciją ir sprendimų priėmimo greitis.

Anot „BrainPlus“ kūrėjų, metodinė bazė (naudotojas reguliariai gauna užduotis tam tikra seka), žaidimo forma ir palaipsnis sudėtingumo didinimas užtikrina pagrindinį užsiėmimų efektą – intelektualių gebėjimų lavinimą. Tokie užsiėmimai tinka bet kokio amžiaus žmonėms: nuo paauglių iki senjorų. Moksliškai įrodyta, kad reguliarūs protiniai užsiėmimai padeda kovoti su daugeliu amžiaus problemų, pavyzdžiui, su atminties silpnėjimu ir Alzheimerio liga.

2013 metų vasario pradžioje veiks „BrainPlus“ versijos latvių, lietuvių ir rusų kalbomis. Kompanija taip pat planuoja adaptuoti intelektualų produktą kitoms šalims. Išbandyti užsiėmimų sistemą bei sužinoti daugiau apie kūrėjus ir „BrainPlus” metodiką galima „BrainPlus“ interneto svetainėje.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Kuriama technologija, gebanti perduoti žmogaus mintis

Išradėjas ir verslininkas Elon Musk tikisi sukurti technologiją, padedančią žmonėmis keistis mintimis per atstumą. skaityti »

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »