Kovai su patyčiomis – seminarai internetu

Publikuota: 2017 m. sausio 23 d. pirmadienis

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“ kartu su partneriais - elektroniniu dienynu TAMO, toliau tęsia veiklas kovoje su patyčiomis ir emociniu smurtu.

 Spalio mėnesį elektroniniame dienyne atsiradusi skiltis „Už saugią Lietuvą“ toliau pildoma. Čia pateikiama pagrindinė informacija apie patyčių priežastis, atpažinimo būdus ir rekomendacijos kaip su tuo kovoti. Diferencijuota informacija pasiekia moksleivius, jų tėvus ir mokytojus – 80 proc. Lietuvos mokyklų bendruomenės.

 Sausio 20 d. per elektroninį dienyną TAMO pradėtas antrasis patyčių prevencijos stiprinimo etapas – internetiniai seminarai, skirti mokytojams ir mokiniams. Pirmajame seminarų cikle – 4 interaktyvios paskaitos, kurių metu lektoriams galima pateikti klausimus.

 Pirmasis įvykęs seminaras skirtas mokytojams. Seminare pasitelkiant geriausias pasaulio socialines reklamas ir netradicinius prieigos būdus bus kalbama apie vyraujančią grožio sampratą. Šabloniškas grožio suvokimas dažnai tampa patyčių priežastimi, todėl būtina formuoti naują požiūrį į žmogaus išvaizdą.

Seminaro lektorė - Victoria Diaz, dizainerė, komunikacijos ekspertė. Gimusi Argentinoje lietuvių išeivio šeimoje Victoria Lietuvoje aktyviai prisideda prie visuomenės švietimo, patyčių prevencijos.

Internetiniuose seminaruose taip pat bus kalbama apie Lietuvos moksleivių sąjungos iniciatyva vykstančią programą „Emocijos+“, emocinio ugdymo mokykloje metodus ir pristatomos konkrečios priemonės, kaip stiprinanti jaunimą patyčių eroje.

 Visi seminarai organizuojami kartu su kampanijos „Už saugią Lietuvą“ partneriais – elektroniniu dienynu TAMO ir internetine svetaine „Virtualaus mokymosi aplinka“.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »