Nė dienos be elektroninio pašto

Publikuota: 2011 m. gruodžio 18 d. sekmadienis

Didžiojoje Britanijoje vykdytos apklausos metu paaiškėjo, jog daugumos įmonių darbuotojai negali atsiriboti nuo darbo net laisvalaikiu. Apklausus daugiau nei 1 000 asmenų, dirbančių įvairiose sferose, paaiškėjo, jog didžioji dauguma net ir per Kalėdas planuoja tikrinti savo darbo elektroninius paštus ir atsakinėti į laiškus.

Nors per Kalėdas dauguma įstaigų nedirba, tačiau jų darbuotojai planuoja tikrinti elektroninius paštus jungdamiesi iš namų. Psichologai tai linkę vertinti, ne kaip darboholizmą, o šiandienos gyvenimo būdą. Esą, elektroninės visuomenės amžius diktuoja savo taisykles ir tendencijas, todėl žmonės vis daugiau laiko praleidžia prie kompiuterio. Taigi šalia asmeninio pašto pasitikrinti ir darbo, atrodo įprasta. Beje, dauguma apklaustųjų šios veiklos nepriskiria tiesioginiam darbui.

Tyrimas taip pat atskleidė, jog tikrinti darbo elektroninį paštą bet kuriuo paros metu ir atsakinėti į laiškus linkę 18–24 metų asmenys, kurie neseniai pradėjo dirbti arba baiminasi dėl savo darbo vietos. O vyresni, ne taip aktyviai naudojantys technologijas darbuotojai, ne tik nesitikrins darbinio, bet ir asmeninio pašto, tai tvirtino 5 proc. respondentų.

Šaltinis: penki.lt, bbc.co.uk
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Naudodami mobiliuosius įrenginius prie interneto jungiasi 20,6 proc. Lietuvos gyventojų

Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, 2012 m. I ketvirtį 20,6 proc. gyventojų jungėsi prie interneto naudodami mobiliuosius įrenginius: paprastus ar išmaniuosius mobiliuosius telefonus arba planšetinius kompiuterius; 15,9 proc. tai darė reguliariai (bent kartą per mėnesį ar dažniau). skaityti »

„Google+“ pasakos apie įdomias įstaigas

Socialiniame tinkle „Google+ atsirado skyrius „Аdresai“, kuriame vartotojai gali rasti informacijos apie įdomias įstaigas ir dalintis savo įspūdžiais. skaityti »

„Google“ logotipu paminėjo rusų juvelyro Faberžė gimimo dieną

Interneto bendrovė „Google“ šventiniu logotipu paminėjo 166-ąsias garsaus rusų juvelyro Karlo Faberžė gimimo metines. skaityti »

Netrukus virtualioje erdvėje duris atvers elektroninis prekybos centras „mamy.lt“

Sujungę prekybos internetu inovacijas ir verslo idėją programuotojai, verslininkai ir investicijų valdytojai Lietuvos rinkai pristato pirmąjį šalyje elektroninį prekybos centrą internete. Jis po vienu virtualiu stogu sujungs mažas parduotuves ir didelius prekybos tinklus. skaityti »

Mieste su internetu ir išmaniuoju telefonu – patogiau

Apie 40 proc. didžiųjų miestų gyventojų kasdien naudojasi išmaniaisiais telefonais ir mobiliuoju interneto ryšiu. skaityti »

„Microsoft“ pristatė savo socialinį tinklą „So.cl“

Bendrovė „Microsoft“ be didelio ažiotažo pristatė socialinį tinklą „So.cl“. skaityti »

„Google“ logotipą skyrė elektroninės muzikos pirmtakui Robertui Mugui

„Google“ 78-ąsias amerikiečių fiziko ir elektroninės muzikos pirmtako Roberto Mugo (Robert Moog) gimimo metines paminėjo interaktyviu logotipu pagrindiniame savo paieškos sistemos puslapyje. skaityti »

„Facebook“ nustatė vienos akcijos kainą

Viena socialinio tinklo „Facebook“ akcija per pirminį viešąjį platinimą (IPO) kainuos 38 dolerius, praneša „Associated Press“. skaityti »

„Google“ kuria enciklopedinę paieškos sistemą

Bendrovės „Google“ paieška pradės rodyti informacijos santrauką apie vartotojo ieškomą objektą. skaityti »

„Facebook“ didina naujienų juostos nuotraukas

Socialinis tinklas „Facebook“ tris kartus didina naujienų juostos nuotraukas mobiliojoje „Google Android“, „Apple iOS“ versijose, taip pat mobiliojoje m.facebook.com versijoje. skaityti »