Neįgaliųjų organizacija imasi socialinio verslo

Publikuota: 2017 m. birželio 29 d. ketvirtadienis

Protinę negalią turinčių asmenų užimtumu besirūpinanti neyriausybinė organizacija VšĮ Lobių dirbtuvės imasi naujos veiklos – medžio gaminių pardavimu el. parduotuvėje https://www.etsy.com/shop/WoodWorkTales.

Lobių dirbtuvės – tai medžio dirbtuvės suaugusiems žmonėms turintiems proto negalią. „Norime suteikti galimybę žmonėms su proto negalia gyventi visavertį gyvenimą, turėti veiklos, bendrystės ir darbo vietą. Esame pirmieji Lietuvoje bendruomeniškoje komandoje: meistras, socialinė darbuotoja, projektų koordinatorius, tarptautiniai ir vietiniai savanoriai bei neįgalieji; kartu gaminantys medžio dirbinius pagal užsakymus, kuriantys saugias darbo vietas neįgaliesiems”, – sako organizacijos vadovė Vytautė Paškevičiūtė.

Nuo šiol organizacijos interneto parduotuvėje bus galima įsigyti jau pagamintus gaminius. Pasak organizacijos atstovės, ateityje planuojama plėsti gaminių asortinemtą. „Šiemet sustiprinome verslumo įgūdžius ir išpildėme vieną iš savo svajonių – atidarėme internetinę parduotuvę Etsy.com platformos pagrindu. „WoodWorkTales“ parduotuvėje pristatome savo pirmuosius šilumos ir kantraus darbo kupinus gaminius – medines pakabas. Mūsų socialinė misija – žmonių su proto negalia integracija į visuomenę ir darbo rinką. Pasitelkę verslumo praktiką norime kurti pridėtinę vertę Lietuvoje. Mūsų, kaip ir kiekvienos nevyriausybinės organizacijos pagrindinis iššūkis – išsilaikymas ir finansinis stabilumas. Kurdami socialinį verslą siekiame ne tik prašyti paramos iš geradarių aukotojų bei valstybės projektinių lėšų, bet ir patys generuoti pajamas iš parduodamų gaminių bei paslaugų. Dirbtuvėse gaminame užsakovo lūkesčius ir pageidavimus atitinkančius medienos gaminius”,– teigia Vytautė Paškevičiūtė.

Lobių dirbtuvės įkurtos 2013m su šešių steigėjų, kelių partnerių organizacijų, bendraminčių ir draugų palaikytojų komandos dėka Mozūriškių kaime gražiojo Neries regioninio parko pašonėje 10km šalia Vilniaus.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »