„Samsung Apps“ parduotuvėje – daugiau nei 1 800 naujų programėlių, pasiekiamų vartotojams Lietuvoje

Publikuota: 2011 m. gegužės 9 d. pirmadienis

Kompanija „Samsung Electronics“ skelbia, kad Lietuvoje, pirmojoje iš Baltijos šalių, „Samsung“ programėlių parduotuvė („Samsung Apps“) yra atnaujinama daugiau nei 1 800 programėlių. Nuo šiol vartotojai Lietuvoje gali įsigyti ir mokamas programėles. Mokėjimai atliekami kredito kortele: vartotojams nebereikia siųsti trumposios žinutės, pakanka įvesti kredito kortelės duomenis vieną kart ir vėliau pirkti bei parsisiųsti programėles kada panorėjus.

„Samsung Apps“ programėlių parduotuvė sukurta siekiant praplėsti išmaniųjų įrenginių su „Bada“ operacine sistema funkcijas ir suteikti galimybę kiekvienam vartotojui savo telefone pačiam susikurti sau reikalingų funkcijų rinkinį.

Su „Samsung“ mobiliaisiais išmaniaisiais telefonais vartotojai gali parsisiųsti įvairiausius žaidimus, skaityti naujienas, bendrauti socialiniuose tinkluose. Be to, jie kviečiami programuoti ir pristatyti savo programėles „Samsung Apps“ parduotuvėje. Tai reiškia, kad vartotojai gali ne tik naudotis, bet ir patys kurti programėlių parduotuvės turinį, dalintis savo idėjomis ir kūriniais su kitais. Specialiai programuotojams „Samsung Apps“ puslapyje pateikiamos nuorodos ir visa informacija, kaip įgyvendinti savo idėjas.

Programėles galima rinktis pagal kategorijas, populiarumą ar rekomendacijas. Nemažą dalį programėlių (pavyzdžiui, kai kurias mankštos, žaidimų ir kt.) galima parsisiųsti nemokamai. „Samsung Apps“ svetainėje lietuvių kalba programėlės suskirstytos pagal temas („Pramogos“, „Švietimas/el.knygos“, „Sveikata/gyvenimas“, „Žaidimai“ ir kt.). „Samsung Apps“ naršyklės naudojimas yra labai paprastas. Kelių mygtukų paspaudimu vartotojai į savo telefoną gali parsisiųsti žodynus, orų, navigacijos programėles, skaityti literatūros klasiką, klausytis muzikos ir kt.

Šaltinis: BNS
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »