Sėkmingiausiai dirbęs 2015 metų milijardierius – „Amazon.com“ įkūrėjas

Publikuota: 2015 m. gruodžio 30 d. trečiadienis

„Bloomberg Billionaires Index“ duomenimis, net 400 turtingiausių pasaulio žmonių dėl Kinijos ekonomikos sulėtėjimo ir kainų kritimo 2015 m. neteko apie 200 mlrd. JAV dolerių.

Labiausiai nepasisekė Meksikos telekomunikacijos magnatui Karlosui Slimui, kurio įmonė neteko 20 mlrd. dolerių. 2013 metų turtingiausiųjų sąraše K. Slimas buvo pirmas, o šiemet liko penktas. Dabar jį lenkia Bilas Geitsas, Amancio Ortega, Vorenas Bafetas ir pagrindinis „Amazon“ akcininkas Džefas Bezosas. V. Bafetas per 2015 m. neteko 11,3 mlrd. dolerių, o B. Geitsas – 3 mlrd. dolerių.

Pats sėkmingiausias 2015-ųjų milijardierius – Džefas Bezosas. Jis per metus padidino savo turtą nuo 29,5 mlrd. dolerių iki 58,4 mlrd. dolerių. Antrojoje vietoje – „Facebook“ įkūrėjas Markas Cukerbergas, trečiojoje ir ketvirtojoje – „Google“ įkūrėjai Laris Peidžas ir Sergejus Brinas, o penktojoje – Niujorko meras ir „Bloomberg“ steigėjas Maiklas Bloombergas.

Iš viso 400 turtingiausių pasaulio žmonių 2015 m. gruodžio pabaigoje valdė 3,9 trln. dolerių turtą.

Šaltinis: banks.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »