„Twitter“ atidarys biurą Brazilijoje

Publikuota: 2013 m. sausio 17 d. ketvirtadienis

„Twitter“ atidarys savo atstovybę San Paule, agentūrai „Reuters“ papasakojo paslaugos atstovu Brazilijoje paskirtas Guilherme‘as Ribenboimas.

G. Ribenboimas pareiškė, kad atstovybė San Paule padės „Twitter“ priartėti prie vartotojų ir pademonstruoti savo paslaugos reikšmę. Ir pridūrė, kad Pasaulio futbolo čempionatas ir Olimpiada, kurie Brazilijoje vyks 2014 ir 2016 metais, suteiks didžiules galimybes atskleisti „Twitter“ potencialą.

Brazilija yra antra po JAV pagal „Twitter“ vartotojų skaičių. Vietinė serviso auditorija – 40 mln. žmonių, per pastaruosius metus ji padidėjo beveik dvigubai.

Nepaisant to, Brazilijoje pastebimas lėtas „Twitter“ naudojimo augimas. Аnalitikai tai sieja su socialinio tinklo „Facebook“ populiarumu šalyje.

Brazilija – ne pirmoji šalis už JAV ribų, kurioje atidaromas „Twitter“ biuras. Kompanijos atstovybių yra Airijoje, Japonijoje ir Pietų Korėjoje.

Šaltinis: lenta.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Startuoja interneto svetainė visuomenei – manoskiepai.lt

Nuo vasario pradžios pradėjo veikti nauja plačiajai visuomenei skirta interneto svetainė www.manoskiepai.lt, kurioje pateikiama išsami informacija apie infekcines ligas ir jų prevenciją. skaityti »

Tarptautinė saugesnio interneto diena

Tarptautinė saugesnio interneto diena įsteigta Europos Komisijos iniciatyva. skaityti »

„Facebook“ pasiūlys reklamos mobiliuosiuose įrenginiuose

Socialinis tinklas „Facebook“ planuoja rodyti reklamą savo paslaugos mobiliojoje versijoje. skaityti »

Plinta naujas „Facebook“ virusas – „Katy Perry“

Socialiniame tinkle vėl plinta naujas virusas. Šį kartą programišiai pasistengė ir sugalvojo itin patrauklią kenkėjiškos programos išvaizdą. Skandalų mėgėjams siūloma pažiūrėti vaizdo klipą su dainininke Katy Perry ir jos vyru Russell Brand. skaityti »

„Facebook“: žinokite, kas išbraukė Jus iš draugų sąrašo

„Facebook“ tinkle nuo šiol galima sužinoti, kuris naudotojas pašalino Jus iš savo draugų sąrašo. skaityti »

Europa skaičiuos savo greitį

27-iose Europos Sąjungos narėse, taip pat Islandijoje, Kroatijoje ir Norvegijoje tęsiamas ES finansuojamas plačiajuosčio interneto tyrimas, siekiantis nustatyti tikrąją interneto spartą. skaityti »

Internetu naudojasi 69 proc. Lietuvos gyventojų

Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos (IVPK) užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad per 2011 m. Lietuvoje augo internetą naudojančių gyventojų dalis. skaityti »

Kelionių pirkimas internetu Lietuvoje pernai augo išaugo 8 kartus

Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ praėjusiais metais internetu pardavė 8 kartus daugiau kelionių nei 2010-aisiais. skaityti »

Startuoja naujas universalus tinklalapis logistikos specialistams – vezejugidas.lt!

Vasario 2 d. Lietuvos rinkai pristatomas pirmasis universalus interneto tinklalapis, skirtas logistikos specialistams – vezejugidas.lt. skaityti »

„Investuok į picą“ – pirmasis profesionalus lietuviškas „Facebook“ žaidimas

Ieškant naujų būdų pasiekti klientus per „Facebook‘ą“, 2010 m. dėmesys nukrypo į socialinius žaidimus. skaityti »