„YouTube“ naudotojai dabar gali versti klipus į daugiau nei 300 kalbų

Publikuota: 2012 m. rugsėjo 26 d. trečiadienis

Dauguma klipų, kuriuos galima rasti svetainėje „YouTube“, yra anglų kalba, tačiau toli ne gražu ne visi supranta šią kalbą. Bendrovės „Google“ specialistai žino šią problemą, todėl pristatė naują funkciją, kuri padės autoriams išversti savo klipus į daugiau nei 300 pasaulio kalbų.

Tokia galimybė atsirado į „YouTube Video Manager“ įdiegus „Google Translator Toolkit“. Norint išversti klipą į kitas kalbas, naudotojui būtina sukurti subtitrų takelį, paspausti mygtuką „Request translation“ ir pasirinkti kalbą. Be to, autorius gali rinktis automatinį vertimą į vieną iš daugiau nei 50 populiariausių kalbų arba atlikti vertimą savarankiškai naudojantis „Google Translator Toolkit“. Naudotojai taip pat gali prašyti profesionalių vertėjų pagalbos išsiuntę specialią užklausą. Be to, autoriui suteikiama galimybė kontroliuoti vertimą ir tikrinti jį bet kuriame etape.

„Išvertę klipą, jūs ne tik padarote jį prieinamesnį didesnei auditorijai, bet ir paverčiate jį lengviau atrandamu „YouTube“ svetainėje įvairiomis kalbomis. Dabar turite galimybę padidinti peržiūrų skaičių pritraukdami daugiau žiūrovų iš viso pasaulio“, – pasakojo „YouTube“ vadybininkai Jeff Chin ir Brad Ellis.

 

 

Šaltinis: 3dnews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Saugesnio interneto diena: patarimai naudotojams

2017 m. vasario 7 d. Europoje minima Saugesnio interneto diena, kurios tikslas – paskatinti jaunus žmones saugiau ir atsakingiau naudotis internetu bendraujant, apsiperkant, siunčiantis filmus bei muziką. skaityti »

„Google Maps“ atvėrė Vilniaus oro uosto vidų

Apie Vilniaus oro uostą galima sužinoti dar daugiau – nuo šiol jo vidaus žemėlapį galima pamatyti per „Google“ siūlomą internetinių žemėlapių paslaugą. skaityti »

46 proc. Lietuvos gyventojų lankėsi valstybės institucijų ir įstaigų interneto svetainėse

Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos užsakymu 2016 m. IV ketv. atlikto tyrimo duomenimis, 46 proc. Lietuvos gyventojų per pastaruosius 12 mėn. lankėsi valstybės institucijų ir įstaigų interneto svetainėse. skaityti »

Kovai su patyčiomis – seminarai internetu

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“ kartu su partneriais - elektroniniu dienynu TAMO, toliau tęsia veiklas kovoje su patyčiomis ir emociniu smurtu. skaityti »

Vaikai nesuvokia, kokios grėsmės jų tyko internete

Trečdalis penkiolikmečių yra dalinęsi internete savo nuotraukomis, kuriose jie buvo apsinuoginę. Tai – tik vienas iš šokiruojančių faktų, kuriuos atskleidė daugiau nei metus trukęs Anglijos vaikų reikalų komisaro tyrimas. skaityti »

Pavydas interneto draugams kelia neigiamas emocijas

Socialinė žiniasklaida prasidėjo kaip priemonė palaikyti ryšį su draugais ir dalytis laimingais prisiminimais. skaityti »

Kuo „Facebook“ nustebins 2017-aisiais?

Populiariausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ 2016-aisiais savo vartotojus džiugino naujų funkcijų ir patobulinimų gausa. skaityti »

Suomiai labiausiai priklausomi nuo interneto

Švedų mobiliojo ryšio operatorius „Tefficient“ atliko tyrimą 32-ose pasaulio šalyse, siekdamas išsiaiškinti, kuri šalis yra labiausiai priklausoma nuo išmaniųjų elektroninių prietaisų. skaityti »

Prie interneto lietuviai dažniausiai jungiasi išmaniaisiais telefonais

Išmanusis telefonas tampa pagrindine Lietuvos gyventojų priemone naudotis internetu. skaityti »

Per internetą daugiausia apsiperka Izraelio gyventojai

2016 metais į Izraelį atėjo 8,1 tonos prekių, užsakytų užsienio el. parduotuvėse. skaityti »