Gėrimų šildytuvas-šaldytuvas ant darbo stalo

Publikuota: 2017 m. kovo 16 d. ketvirtadienis

Prie kompiuterio praleidžiame tikrai nemažai laiko. Prie jo ir dirbame, ir ilsimės, todėl neišvengiamai čia išgeriame ir ne vieną karšto ar gaivinančio gėrimo puodelį. Intensyviai dirbant kavos ar arbatos puodelio iš karto išgerti dažnai nespėjame, tada jis atvėsta. Gėrimų prie kompiuterio mėgėjams sukurtas mažytis USB šildytuvas-šaldytuvas.

Savaime aišku, šis prietaisas nėra visiškai rimtas namų apyvokos daiktas. Tai labiau linksma dovana, nei nepakeičiamas daiktas. Tačiau tai jokiu būdu nėra vien stalo puošmena. Šis USB gėrimų šildytuvas-šaldytuvas iš tikrųjų veikia ir savo funkcijas atlieka stebėtinai gerai.

Modernūs įmonių biurai dabar visomis išgalėmis stengiasi sukurti patogią aplinką darbuotojams, tad neretai ant darbo stalo atsiranda net ir gėlių vazonėliai darbo stresui sumažinti. Šalia tokių vazonėlių praverstų ir kur kas praktiškesnis daiktas, padedantis vasarą atsigaivinti vėsiu gėrimu, o žiemą - neatvėstančia kava.

Gėrimai yra skaniausi tada, kai jie yra tinkamos temperatūros. Sultys, limonadas ar alus skaniausi šalti, o štai gerti atvėsusią kavą nėra labai malonu. Tam ir skirtas šis mažytis šildytuvas-šaldytuvas – tinkamai temperatūrai palaikyti.

Šis prietaisas yra maitinamas per USB laidą – jis neužims reikalingo kištukinio lizdo. Dėl savo mažo dydžio jis neeikvos daug elektros energijos. Jam nereikalingos specialios programos,  jis įsijungs vos prijungtas prie kompiuterio. Ant laido yra ir prietaisui valdyti skirtas jungtukas.

Bene didžiausias šio įrenginio privalumas yra tai, kad jis atlieka dvi funkcijas. Vos per maždaug 5 minutes įrenginio viduje pasiekiama 8-9 laipsnių temperatūra, kuri puikiai vėsina įvairius gėrimus. Tačiau tas pats įrenginys gali palaikyti ir jūsų arbatos ar kavos puodelio temperatūrą. Jis įkaista iki maždaug 65 laipsnių šilumos.

Taigi, nors atrodo kaip paprastas žaislas ar suvenyras, šis šildytuvas-šaldytuvas iš tikrųjų yra gana naudinga dovana ir atrodo gana neprastai. Įrenginys kainuoja šiek tiek daugiau nei 16 eurų.

Vienintelis neaiškus dalykas – koks tikrasis šio prietaiso ilgaamžiškumas. Tai, kad jis nėra vienadienis, rodo geri pirkėjų vertinimai, tačiau, ar jis atlaiko metus, ar penkerius – kol kas nėra aišku.

Šaltinis: Technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Įdomioji e-atliekų surinkėjų statistika: šaldytuvus gyventojai išmeta ir su uogienėmis

Kone dešimtadalis nebenaudojamų stambiųjų elektroninių prietaisų iš kaimo vietovių pas elektroninės technikos atliekų surinkėjus patenka jau apsamanoję. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »