Rašiklis „Lernstift“ suvibruoja padarius rašybos klaidą

Publikuota: 2013 m. liepos 12 d. penktadienis

Du vaikinai portale „KickStarter“ pristatė rašiklį „Lernstift“, kuris suvibruos padarius rašybos klaidą. Vaikinai bando surinkti lėšų įgyvendinti savo idėją.

„Lernstiflt“ viduje yra mažas kompiuteris, valdomas operacinės sistemos „Linux“. Visą sistemą sudaro judesio matuokliai, procesorius, atmintis, „Wi-Fi“ bei vibracijos moduliai. Jį bandyta padaryti kuo apskritesnės formos, kad kompiuteris tilptų į rašiklį, nors ir didesnį nei įprastai. Iš pradžių bus prieinamos tik anglų ir vokiečių kalbos, bet vėliau jų bus žymiai daugiau.

Dėl integruoto „Wi-Fi“ bevielio ryšio modulio „Lernstiflt“ rašiklis galėtų komunikuoti su įprastu kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar net kitu tokiu pačiu rašikliu. Idėjų „KickStarter“ patalpintame projekte daug, bet kūrėjai, Frankas ir Danielis, ieško net 120 tūkstančių svarų.

Vaikinai tikisi, jog technikos portalai padės šiek tiek labiau išpopuliarinti šį produktą. Apie jį jau yra parašęs ne vienas portalas, tad nieko keisto, jog per dvi dienas surinkta net 9 tūkstančiai svarų. Vis dėlto kelias iki 120 tūkstančių dar ilgas, o visa tai norima surinkti iki rugpjūčio 9 dienos.

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Sukurtas rašiklis, piešiantis elektros grandines

Tokijuje įsikūrusi bendrovė „AgIC“ sukūrė rašymo priemonę, kuri geba konstruoti elektros grandines. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

A. Einšteino robotas mokys fizikos

Las Vegase vykusioje parodoje „Consumer Electronics Show“ bendrovė „Hanson Robotics“ pristatė besimokantį robotą, turintį garsaus fiziko Alberto Einšteino veidą. skaityti »

Automobilio salonas tieks namams elektrą ir pramogas

Buitinės elektronikos parodoje CES automobilių gamintoja „Hyundai“ pristatė išmaniųjų namų integracijos su bepiločiu automobiliu koncepciją. skaityti »

Kinai sukūrė televizorių, plonesnį už telefoną

JAV vykusioje parodoje „CES 2017“ pristatytas naujas televizorius „Mi TV 4“. skaityti »

„Kissenger“ per nuotolį perduos bučinį

Londono universiteto inžinieriai nusprendė padovanoti žmonėms galimybę per nuotolį dalytis bučiniais. skaityti »

Japonijoje darbuotojus jau keičia dirbtinis intelektas

Japonijos draudimo bendrovė „Fukoku Mutual Life Insurance“ planuoja daugiau nei 30 savo darbuotojų pakeisti dirbtinio intelekto sistemomis. skaityti »

Du doleriai šviesos greičio

Lenkijos monetų kalykla iškalė „Šviesos greičio“ monetą Naujosios Zelandijos salai Niujė. skaityti »

Įdomiausios lietuviškos inovacijos 2016-aisiais

Lietuviški pieno baltymo pluošto ar alijošiumi prisotinti drabužiai, išmanus žvejybos sonaras, papildytos realybės knygelės vaikams, išmaniosios termožaliuzės – jau ne naujiena. Ką unikalaus šiemet sukūrė ar pristatė rinkai lietuviai? skaityti »

Kompiuteris prieš žmogų

Ar kompiuteris tikrai pranašesnis už žmogų ir gali jį visiškai pakeisti? Palyginkime. skaityti »

Išmanusis veidrodis – tobulam makiažui

išmanusis veidrodis „Juno“ imituoja norimą apšvietimą, kad makiažas būtų kuo tobulesnis. skaityti »

Latvijos bankas išleido beveik permatomą kolekcinę monetą

Latvijos centrinis bankas pristatė kolekcinę 5 eurų monetą „Žemė“, pagamintą iš pusiau permatomos keramikos. skaityti »