LPK narių skaičius nuolat auga, kitus metus planuojama baigti pelningai

Publikuota: 2016 m. lapkričio 18 d. penktadienis

Žiniasklaidoje pasirodžius tendencingai informacijai, kad dėl laikinos Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) finansinės padėties į kitas verslo organizacijas dairosi Konfederacijai priklausančios narės, atkreipiame dėmesį, kad per pastaruosius penkerius metus LPK narių skaičius ženkliai didėjo ir bendra narystės kreivė yra nuolat auganti.  

Per pastaruosius penkerius metus LPK ženkliai sustiprėjo, išaugo konfederacijos narių skaičius: 2012 metų pradžioje LPK vienijo 45 asociacijas ir turėjo 21 neasocijuotą narį, o 2016 metams baigiantis konfederacijai jau priklauso 57 asociacijos ir 30 neasocijuotų narių.

Per pastaruosius penkerius metus į konfederaciją įstojo tokios asociacijos kaip Lietuvos bankų asociacija, Lietuvos biotechnologų asociacija, Nacionalinė Lietuvos energetikos asociacija, Lietuvos biomasės energetikos asociacija „LITBIOMA“, Lietuvos turizmo rūmai, Lietuvos spaustuvininkų asociacija, Nacionalinė inovatyvios tekstilės ir aprangos asociacija, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija, Lietuvos pienininkų asociacija „Pieno centras“, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacija, Lietuvos logistikos asociacija ir kt.

LPK gretas taip pat papildė ir įmonės Google Lithuania, UAB „BOD Group“, Advokatų kontora „P R 1 M U S“, AB Lietuvos paštas, UAB „Elgamos grupė“, UAB „Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla“, VšĮ Socialinių mokslų kolegija, Vytauto Didžiojo universitetas.

LPK yra nepelno siekianti organizacija, veikianti pagal Lietuvos Respublikos asociacijų įstatymą. Pagrindinis LPK tikslas yra ne pelno sugeneravimas, o narių interesų atstovavimas.

Kaip ir visos modernios organizacijos, LPK keičia savo valdymą, atsižvelgdama į turimą biudžetą ir siekdama atliepti šiandienines realijas bei užtikrinti kuo efektyvesnį LPK narių interesų atstovavimą.

Atkreipiame dėmesį, kad finansinė situacija neturi jokios neigiamos įtakos Konfederacijos vykdomiems tęstiniams projektams. Įprasta praktika, kad Konfederacijos veikla nėra susijusi su komercine veikla, todėl organizacija neturi rezervo, kokį dažnai turi sukaupusios verslo įmonės. LPK modifikavus savo valdymą ir veiklas, 2017 metus planuoja baigti pelningai.

Šiuo metu LPK vienija 50 šakinių, 7 regionines ir 30 neasocijuotų narių.

Šaltinis: lpk.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Informacija klientams (6)

Nuo š. m. sausio 29 dienos yra sutrikusi el. pašto @post.skynet.lt veikla. Šiuo metu problema yra šalinama. skaityti »

Vilnius ir šiemet sulauks daugiau nei milijono turistų

2017 m. pirmąjį ir antrąjį ketvirtį Vilnius sulaukė atitinkamai 7 ir 5 proc. daugiau turistų nei praėjusiais metais. skaityti »

Vilniuje susitinka Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų vadovai

Lapkričio 2–3 dienomis Vilniuje vieši Suomijos bankų valdybų nariai. skaityti »

Japonijoje aptartos pasaulio ekonomikos aktualijos ir geroji „FinTech“ praktika

Tokijuje ​Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas su Japonijos centrinio banko vadovu Haruhiko Kuroda aptarė FinTech sektoriaus raidą, rizikas pasaulio ekonomikos augimui, Japonijos ir euro zonos ekonomikos aktualijas. skaityti »

5 pagrindinės kliūtys, pradedant verslą Lietuvoje

Baimė bankrutuoti, nepasitikėjimas savo galimybėmis, nedraugiškas valstybės požiūris – anot dr. Austės Kiškienės, tai pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria pradedantieji verslą Lietuvoje. skaityti »

Inovacijos tapo iškalbinga Lietuvos vizitine kortele JAE

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė oficialaus vizito JAE metu su Dubajaus Emyru ir šalies Premjeru Mohammedu bin Rashidu Al Maktoumu aptarė bendradarbiavimą aukštųjų technologijų, inovacijų, komunikacijų, atsinaujinančiosios energetikos, gyvybės mokslų srityse. skaityti »

Lietuvoje vyrams verslo pradžiai reikia daugiau pinigų nei moterims

Norėdamas pradėti verslą, dažnas lietuvis startui pageidautų gauti vidutiniškai 33 tūkst. eurų dydžio lengvatinę paskolą. skaityti »

Ar tikrai mane palies ketvirtoji pramonės revoliucija?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu – jau ne ateitis, tai šių dienų realybė. skaityti »

V. Vasiliauskas: palanki reguliacinė aplinka gali padėti Lietuvai įsitvirtinti pasauliniame FinTech žemėlapyje

Finansinių technologijų (FinTech) sektorius gali suteikti ES kapitalo rinkų sąjungos projektui papildomą postūmį, o šalims naujų plėtros galimybių, įsitikinęs Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas. skaityti »